Povezane vesti
Patrijarh Porfirije osveštao kamen temeljac crkve i gimnazije
Politika 16.10.2023
Ovo je naše rodno mesto, rodno mesto svih pravoslavnih Srba gde god da se nalaze, poručio je iz Podgorice poglavar SPC. Patrijarh Srpske pravoslavne crkve (SPC) Porfirije i mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije osveštali su kamen temeljac Crkve… »
Porfirije i Joanikije osveštali kamen temeljac crkve i gimnazije Sveti Sava
Telegraf 16.10.2023
Osveštenju kamena temeljca prisustvovali su predsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović i ministar prosvete Vladimir Vojinović. Patrijarh srpski Porfirije i mitropolit crnogorsko-promorski Joanikije osveštali su kamen temeljac crkve Svetog Save i temelje… »
Patrijarh Porfirije i mitropolit Joanikije u Podgorici osveštali kamen temeljac crkve Svetog Save
Danas 15.10.2023
U Podgorici su danas osveštani kamen temeljac crkve Svetog Save i pravoslavne gimnazije „Sveti Sava“, čija izgradnja je počela 8. maja ove godine. Informativna služba Srpske pravoslavne crkve (SPC) u Beogradu je saopštila da su ga osveštali patrijarh SPC… »
Vesti dana »
On menja Laridžanija: Mohamed Zolkadr imenovan za sekretara Saveta za nacionalnu bezbednost Irana
Blic pre 21 minutajoš 33 povezane
Đedović Handanović u obilasku pumpi: Redovna snabdevenost, nema redova
Insajder pre 6 minutajoš 24 povezane
Vremenska prognoza za Srbiju: nagla promena vremena sa obilnim padavinama i snegom krajem nedelje
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 35 povezanih
Ponovo upozorenje vozačima da ne otvaraju SMS poruke o navodnim prekršajima
Radio 021 pre 2 satajoš 23 povezane




