Povezane vesti

„Svi su više radili od mene i svi su više koštali“: Aleksandra Prijović se prisetila početka karijere, nakon što se…

„Svi su više radili od mene i svi su više koštali“: Aleksandra Prijović se prisetila početka karijere, nakon što se…

Nova 16.10.2023
Nakon tri održana koncerta u Beogradu, Aleksandra Prijović rasprodala je pet Arena u Zagrebu i tri u Sarajevu, i nekoliko u Nišu i Tuzli. I dok se mnogi pitaju šta je ključ uspeha Aleksandre Prijović, pevačica se prisetila početka karijere i… »
Aleksandra Prijović: Zaslužila sam ovo! Svi su koštali više od mene!

Aleksandra Prijović: Zaslužila sam ovo! Svi su koštali više od mene!

Svet plus 16.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović prisetila se početka svoje karijere ali i cene nastupa... Zaslužila sam ovo! Svi su koštali više od mene i svi su više radili! Kao što je poznato, Aleksandra Prijović je održala tri koncerta u Beogradu, u Areni ali i… »
"Svi su koštali više od mene, a ja sam sebi govorila jednu stvar" Prija se setila kako joj je bilo na početku karijere u…

"Svi su koštali više od mene, a ja sam sebi govorila jednu stvar" Prija se setila kako joj je bilo na početku karijere u…

Kurir 16.10.2023
Nakon tri održana koncerta u Beogradu, zatim pet rasprodatih Arena u Zagrebu i nekoliko u Sarajevu, Nišu i Tuzli, mnogi se pitaju šta je ključ uspeha Aleksandre Prijović, a pevačica se prisetila početka karijere i vremena kada je posle takmičenja… »
"Svi su koštali više od mene, a Ja sam sebi stalno govorila jednu stvar": Aleksandra Prijović se prisetila početka…

"Svi su koštali više od mene, a Ja sam sebi stalno govorila jednu stvar": Aleksandra Prijović se prisetila početka…

Blic 16.10.2023
Nakon tri održana koncerta u Beogradu, zatim pet rasprodatih Arena u Zagrebu i nekoliko u Sarajevu, Nišu i Tuzli, mnogi se pitaju šta je ključ uspeha Aleksandre Prijović, a pevačica se prisetila početka karijere i vremena kada je posle takmičenja… »
Ovaj čovek je priji od samog početka bio velika podrška, a nije Filip: Pevačica priznala u kakvim su sada odnosima: "Mogu…

Ovaj čovek je priji od samog početka bio velika podrška, a nije Filip: Pevačica priznala u kakvim su sada odnosima: "Mogu…

Blic 15.10.2023
Kada je sa 18 godina Aleksandra Prijović pravila svoje prve velike korake na estradi, nije ni sanjala da će samo 10 godina kasnije postići vrtoglavi uspeh, postati mnogima muzički uzor i tema broj jedan u celom regionu. Nakon tri održana koncerta u… »

Vesti dana »

Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 4 satijoš 30 povezanih
Tragičan kraj: Radnik šidske fabrike izgubio život

Tragičan kraj: Radnik šidske fabrike izgubio život

B92 pre 8 minutajoš 27 povezanih
Bogdanović oštro po fudbalerima Srbije: "Mora bolje"

Bogdanović oštro po fudbalerima Srbije: "Mora bolje"

B92 pre 15 minutajoš 26 povezanih