Povezane vesti

Putinova dva uslova

Putinova dva uslova

Vesti online 16.10.2023
Ukoliko Ukrajina želi da započne pregovore sa Rusijom, onda treba da poništi ukaz o zabrani pregovora i da objavi spremnost za dijalog, rekao je predsednik Rusije Vladimir Putin. „Predsednik Ukrajine je izdao ukaz kojim zabranjuje vođenje mirovnih… »
"Mi smo spremni": Putin izneo uslove za pregovore o miru sa Ukrajinom

"Mi smo spremni": Putin izneo uslove za pregovore o miru sa Ukrajinom

Blic 16.10.2023
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je danas da Ukrajina, ako želi da počne pregovore sa Rusijom, treba da poništi dekret o zabrani pregovora i da objavi spremnost za dijalog. - Predsednik Ukrajine je izdao dekret koji zabranjuje vođenje mirovnih… »
Putin: Ukrajina da poništi dekret o zabrani pregovora i objavi spremnost za dijalog

Putin: Ukrajina da poništi dekret o zabrani pregovora i objavi spremnost za dijalog

Politika 16.10.2023
MOSKVA – Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je danas da Ukrajina, ako želi da počne pregovore sa Rusijom, treba da poništi dekret o zabrani pregovora i da objavi spremnost za dijalog, prenosi Tanjug. „Predsednik Ukrajine je izdao dekret koji… »
Ukrajina da poništi dekret o zabrani pregovora Da objavi spremnost za dijalog

Ukrajina da poništi dekret o zabrani pregovora Da objavi spremnost za dijalog

Dnevnik 16.10.2023
MOSKVA: Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je danas da Ukrajina, ako želi da počne pregovore sa Rusijom, treba da poništi dekret o zabrani pregovora i da objavi spremnost za dijalog. "Predsednik Ukrajine je izdao dekret koji zabranjuje vođenje… »
Mi smo spremni, ali Zelenski prvo mora da to poništi: Putin izneo uslove za otpočinjanje pregovora sa Ukrajinom

Mi smo spremni, ali Zelenski prvo mora da to poništi: Putin izneo uslove za otpočinjanje pregovora sa Ukrajinom

Pravda 16.10.2023
Ukoliko Ukrajina želi da započne pregovore sa Rusijom, onda treba da poništi ukaz o zabrani pregovora i da objavi spremnost za dijalog, rekao je predsednik Rusije Vladimir Putin. „Predsednik Ukrajine je izdao ukaz kojim zabranjuje vođenje mirovnih… »
"Mi smo spremni za pregovore": Putin kaže da je za njihov početak potrebno da Ukrajina učini dve stvari

"Mi smo spremni za pregovore": Putin kaže da je za njihov početak potrebno da Ukrajina učini dve stvari

Kurir 16.10.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin kazao je da, ukoliko Ukrajina želi da započne pregovore sa Rusijom, onda treba da poništi ukaz o zabrani pregovora i da objavi spremnost za dijalog. - Predsednik Ukrajine je izdao ukaz kojim zabranjuje vođenje mirovnih… »

Vesti dana »