Povezane vesti
Radićemo na ujedinjenju muslimana u Srbiji Senad ef. Halitović je novi vrhovni poglavar Islamske zajednice Srbije
Dnevnik 16.10.2023
NOVI PAZAR: Predsednik Mešihata Sandžaka i muftija u Islamskoj zajednici Srbije (IZS) Senad ef. Halitović izabran je za reisu-l-ulemu (vrhovnog poglavara) muslimana Srbije, a za njegovog zamenika dosadašnji sekretar Rijaseta te islamske zajednice Eldin… »
Senad Halitović novi vrhovni poglavar Islamske zajednice Srbije
Danas 16.10.2023
Izbori, na svim nivoima, u Islamskoj zajednici (IZ) Srbije završeni su danas izborom reisu-l-ulema. Za novog vrhovnog poglavara muslimana Srbije izabran je, dosadašnji predsednik Mešihata Sandžaka i sandžački muftija, Senad Halitović, a za njegovog… »
Vesti dana »

Nastava u popodnevnoj smeni odvijaće se normalno nakon uzbune u 26 škola Moravičkog okruga
Morava info pre 1 satjoš 80 povezanih

Izrael presreo flotilu koja je pokušala da dopremi pomoć Gazi: Otet student iz Srbije, protesti širom sveta (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 38 povezanih

Obilne padavine i sneg u Srbiji: RHMZ izdao crvene meteolarme za jug, istok i centralne krajeve
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 58 povezanih

Izrael presreo humanitarnu flotilu za Gazu: Zadržani Greta Tunberg i student Ognjen Marković
Vreme pre 14 minutajoš 18 povezanih