Povezane vesti

Nikada mu nisam otišla na grob! Menadžerka Tošeta Proeskog bila u kolima sa njim kobnog dana, porodici se više ne javlja

Nikada mu nisam otišla na grob! Menadžerka Tošeta Proeskog bila u kolima sa njim kobnog dana, porodici se više ne javlja

Mondo 16.10.2023
Ljiljana Petrović, menadžerka preminulog pevača Tošeta Proeskog, jednom prilikom govorila je o 16. oktobru 2007. godine. Ljiljana Petrović, menadžerka preminulog pevača Tošeta Proeskog, jednom prilikom govorila je o 16. oktobru 2007. godine. Tu… »
Osetio je da će nešto loše da se desi: Pre 16 godine je tragično preminuo Toše Proeski, evo šta je rekao Eleni pred smrt

Osetio je da će nešto loše da se desi: Pre 16 godine je tragično preminuo Toše Proeski, evo šta je rekao Eleni pred smrt

Večernje novosti 16.10.2023
MAKEDONSKI pevač Toše Proeski (26) tragočno je nastradao 16. oktobra 2007. godine u saobraćajnoj nesreći na auto-putu u Hrvatskoj. Foto M. Anđela Vest o njegovoj smrti potresla je čitav Balkan, a i dan danas se čuva sećanje na njega. Tošetove… »
Kazna i bez presude: Pre 16 nastradao je pevač Toše Proeski, evo kako je govorio njegov vozač

Kazna i bez presude: Pre 16 nastradao je pevač Toše Proeski, evo kako je govorio njegov vozač

Večernje novosti 16.10.2023
PRE tačno 16 godina pevač Toše Proeski tragično je nastradao u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na auto-putu u Hrvatskoj. Foto: Printskrin/Jutjub Vesti o njegovoj pogibiji potresle su ceo Balkan, a mnogi ni danas, 16 godina kasnije, ne mogu da… »
"Ne osećam se krivim" Vozač Tošeta Proeskog o stravičnoj nesreći: Patiću dok sam živ i bez predrasude sam kažnjen...

"Ne osećam se krivim" Vozač Tošeta Proeskog o stravičnoj nesreći: Patiću dok sam živ i bez predrasude sam kažnjen...

Kurir 16.10.2023
Čuveni makedonski pevač Toše Proeski tragično je izgubio život u 26. godini 16. oktobra 2007. godine, u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na auto-putu u Hrvatskoj. Vesti o njegovoj pogibiji potresle su ceo Balkan, a mnogi ni danas… »
"I bez presude sam kažnjen, patiću dok sam živ": Tošetov vozač je ovako pričao u sudnici nakon njegove smrti: Evo šta je…

"I bez presude sam kažnjen, patiću dok sam živ": Tošetov vozač je ovako pričao u sudnici nakon njegove smrti: Evo šta je…

Blic 16.10.2023
Pre tačno 16 godina pevač Toše Proeski tragično je nastradao u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na auto-putu u Hrvatskoj. Vesti o njegovoj pogibiji potresle su ceo Balkan, a mnogi ni danas, 16 godina kasnije, ne mogu da se pomire sa velikim… »
Ona je bila u kolima kad se desila jeziva tragedija: Menadžerka Tošeta Proeskog deceniju nije posetila njegov grob, ovo je…

Ona je bila u kolima kad se desila jeziva tragedija: Menadžerka Tošeta Proeskog deceniju nije posetila njegov grob, ovo je…

Kurir 16.10.2023
Ljiljana Petrović, menadžerka preminulog pevača Tošeta Proeskog, jednom prilikom govorila je o 16. oktobru 2007. godine. Tu noć po povratku sa nastupa u Hrvatskoj nije ni slutila da će im to biti poslednje putovanje. Prošlo je 16 godina od… »
"Duboko je uzdahnuo, osetio je da će se nešto loše desiti": Toše Proeski tragično je poginuo pre 16 godina: Ona se…

"Duboko je uzdahnuo, osetio je da će se nešto loše desiti": Toše Proeski tragično je poginuo pre 16 godina: Ona se…

Blic 16.10.2023
Makedonski pevač Toše Proeski (26) tragočno je nastradao 16. oktobra 2007. godine u saobraćajnoj nesreći na auto-putu u Hrvatskoj. Vest o njegovoj smrti potresla je čitav Balkan, a i dan danas se čuva sećanje na njega. Tošetove brojne kolege iz… »
"Predosetio je": Na današnji dan pre 16 godina Toše je izgubio život - Ova pevačica pamti njegove zloslutne reči!

"Predosetio je": Na današnji dan pre 16 godina Toše je izgubio život - Ova pevačica pamti njegove zloslutne reči!

Mondo 16.10.2023
Mnogi i dalje ne mogu da prihvate da Tošeta Proeskog nema, a njegova koleginica prisetila se njihovog poslednjeg poziva. Mnogi i dalje ne mogu da prihvate da Tošeta Proeskog nema, a njegova koleginica prisetila se njihovog poslednjeg poziva. Čuveni… »
"Osetio je da će se nešto loše dogoditi" Na današnji dan izgubio je život u stravičnoj nesreći, a ona se poslednja čula…

"Osetio je da će se nešto loše dogoditi" Na današnji dan izgubio je život u stravičnoj nesreći, a ona se poslednja čula…

Kurir 16.10.2023
Čuveni makedonski pevač Toše Proeski tragično je izgubio život u 26. godini 16. oktobra 2007. godine, u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na auto-putu u Hrvatskoj. Vesti o njegovoj pogibiji potresle su ceo Balkan, a mnogi ni danas… »

Vesti dana »