Povezane vesti

Šapić optužio medije da su falsifikovali njegovu izjavu o beskućnicima u Beogradu

Šapić optužio medije da su falsifikovali njegovu izjavu o beskućnicima u Beogradu

Radio 021 16.10.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić poručio je da je deo medija ispinovao i falsifikovao njegovu izjavu da "5.000 beskućnika na ulicama dokaz da je Beograd postao metropola". Šapić je poručio da u njegovoj izjavi koju je preneo FoNet nedostaje… »
„Kad bi neko to pročitao, pomislio bi da sam poludeo“: Šapić demantuje izjavu o beskućnicima

„Kad bi neko to pročitao, pomislio bi da sam poludeo“: Šapić demantuje izjavu o beskućnicima

N1 Info 16.10.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je da njegova izjava o beskućnicima u Beogradu preneta pogrešno. Šapić je rekao da je agencija Fonet netačno prenela njegovu izjavu da je više od 5.000 beskućnika na ulicama Beograda dokaz da je naš… »
Šapić demantuje izjavu o beskućnicima: Kad bi neko to pročitao, pomislio bi da sam poludeo

Šapić demantuje izjavu o beskućnicima: Kad bi neko to pročitao, pomislio bi da sam poludeo

Novi magazin 16.10.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je da njegova izjava o beskućnicima u Beogradu preneta pogrešno. Šapić je rekao da je agencija Fonet netačno prenela njegovu izjavu da je više od 5.000 beskućnika na ulicama Beograda dokaz da je naš… »
Šapićevo pomračenje na konferenciji: „Ta izjava za beskućnike? Ovo kad bi neko pročitao mogao bi da pomisli da sam…

Šapićevo pomračenje na konferenciji: „Ta izjava za beskućnike? Ovo kad bi neko pročitao mogao bi da pomisli da sam…

Nova 16.10.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je da njegova izjava o beskućnicima u Beogradu preneta pogrešno i još jednom je napao medije. On je rekao da je agencija Fonet netačno prenela njegovu izjavu da je više od 5.000 beskućnika na ulicama… »
Šapić poručio da su mediji falsifikovali njegovu izjavu o beskućnicima u Beogradu

Šapić poručio da su mediji falsifikovali njegovu izjavu o beskućnicima u Beogradu

Danas 16.10.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić poručio je na današnjoj konferenciji da je deo medija, među njima i Danas, ispinovao i falsifikovao njegovu izjavu da „5.000 beskućnika na ulicama dokaz da je Beograd postao metropola“. Šapić je… »
Šapićeva izjava neshvatljiva: Više beskućnika nije dokaz veće razvijenosti nego da gradske vlasti ne rade svoj posao

Šapićeva izjava neshvatljiva: Više beskućnika nije dokaz veće razvijenosti nego da gradske vlasti ne rade svoj posao

Danas 16.10.2023
Gradonačelnik Beograda u ostavci Aleksandar Šapić izjavio je u petak da je to što na ulicama Beograda ima oko 5.000 beskućnika dokaz da je Beograd postao metropola, „jer najbogatiji gradovi imaju problem sa beskućnicima“ dodavši da „u SAD u… »

Vesti dana »