Povezane vesti

Branka Katić: Ulogu Blanš sam radila srcem, nagrada "Miloš Žutić" puno znači

Branka Katić: Ulogu Blanš sam radila srcem, nagrada "Miloš Žutić" puno znači

Telegraf 16.10.2023
Prema njenim rečima, za dobijanje ovakve glumačke nagrade je jako važno i kakva je ekipa predstave, odnosno tekst. Glumca Branka Katić izjavila je da za nju nagrada "Miloš Žutić" za najbolje glumačko ostvarenje za ulogu Blanš u predstavi "Tramvaj… »
Branka Katić: Jagoš Marković je jedini verovao u mene! Zahvalna sam mu što me je vratio na scenu

Branka Katić: Jagoš Marković je jedini verovao u mene! Zahvalna sam mu što me je vratio na scenu

Dnevnik 16.10.2023
Glumici Branki Katić u nedelju veče, nakon izvođenja predstave "Tramvaj zvani želja", u Beogradskom dramskom pozorištu uručene su dve nagrade. Pored priznanja "Miloš Žutić", za ulogu Blanš u ovom komadu, ovenčana je i nagradom za najbolju… »
Jagoš Marković je jedini verovao u mene! Branka Katić: Zahvalna sam mu što me je vratio na scenu!

Jagoš Marković je jedini verovao u mene! Branka Katić: Zahvalna sam mu što me je vratio na scenu!

Kurir 16.10.2023
Glumici Branki Katić u nedelju veče, nakon izvođenja predstave "Tramvaj zvani želja", u Beogradskom dramskom pozorištu uručene su dve nagrade. Pored priznanja "Miloš Žutić", za ulogu Blanš u ovom komadu, ovenčana je i nagradom za najbolju… »
Branka Katić za N1: Što sam starija, teže mi je da dokučim ima li izlaza iz začaranog kruga bezumlja

Branka Katić za N1: Što sam starija, teže mi je da dokučim ima li izlaza iz začaranog kruga bezumlja

N1 Info 16.10.2023
Svaka zemlja koja voli svoju tradiciju i narod ulaže u kulturu i brine se o svojim umetnicima, ali čudna su vremena došla, rekla je Branka Katić u razgovoru za N1. Njoj je sinoć u Beogradskom dramskom pozorištu uručena nagrada „Miloš Žutić“… »
Priznanje za najbolje glumačko ostvarenje: Glumici Branki Katić sinoć uručena nagrada "Miloš Žutić" u BDP-u

Priznanje za najbolje glumačko ostvarenje: Glumici Branki Katić sinoć uručena nagrada "Miloš Žutić" u BDP-u

Večernje novosti 16.10.2023
GLUMICI Branki Katić sinoć je uručena nagrada "Miloš Žutić" za najbolje glumačko ostvarenje u Beogradskom dramskom pozorištu. Foto: V. Danilov Branka Katić je ovu nagradu dobila za ulogu Blanš u predstavi "Tramvaj zvani želja" Lenke Udovički… »
„Hvala svima na ljubavi“: Glumici Branki Katić uručena Nagrada „Miloš Žutić“

„Hvala svima na ljubavi“: Glumici Branki Katić uručena Nagrada „Miloš Žutić“

Nova 16.10.2023
Poznata dramska umetnica je ovo priznanje dobila za najbolje glumačko ostvarenje za ulogu Blanš u predstavi "Tramvaj zvani želja" Lenke Udovički, u produkciji Beogradskog dramskog pozorišta. Katić je nakon uručenja nagrade i gromoglasnog aplauza… »

Vesti dana »