Povezane vesti

Obradović pred Barselonu: Motivacija veća zbog poraza od prošle godine

Obradović pred Barselonu: Motivacija veća zbog poraza od prošle godine

Politika 16.10.2023
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je danas u Beogradu da se Barselona nalazi među timovima koji su glavni favoriti za osvajanje Evrolige i dodao da "crno-beli" moraju da odigraju maksimalno dobro protiv katalonskog kluba. Partizan… »
Ledej: Biće neverovatna atmosfera od strane velikog srpskog naroda, srpskih braća i sestre

Ledej: Biće neverovatna atmosfera od strane velikog srpskog naroda, srpskih braća i sestre

Sportski žurnal 16.10.2023
„Imamo plan kako da zaustavimo Barselonu, spremni smo da se žestoko borimo“. Košarkaš Partizana Zek Ledej izjavio je u Beogradu da crno-beli imaju plan kako da zaustave igrače Barselone i dodao da očekuje veliku podršku navijača na meču… »
Ledej pred Barselonu: ''Biće neverovatna atmosfera od strane velikog srpskog naroda, srpske braće i sestara''

Ledej pred Barselonu: ''Biće neverovatna atmosfera od strane velikog srpskog naroda, srpske braće i sestara''

Večernje novosti 16.10.2023
Košarkaš Partizana Zek Ledej izjavio je danas u Beogradu da "crno-beli" imaju plan kako da zaustave igrače Barselone i dodao da očekuje veliku podršku navijača na meču trećeg kola Evrolige. AVA LIGA/KK Partizan/Emilija Jovanović/Dragana… »
Kakav govor Zeka Ledeja: ''Veliki srpski narod, moja braća i sestre će doći da nas bodre...''

Kakav govor Zeka Ledeja: ''Veliki srpski narod, moja braća i sestre će doći da nas bodre...''

Sportske.net 16.10.2023
Partizan u utorak od 18:30h igra prvi ovosezonski meč u Evroligi na svom terenu. U prethodna dva kola je dva puta gostovao, protiv Makabija i Asvela i ostvario polovičan učinak. Sada se očekuje krcata ''Štark Arena'', kao u najvećem delu prošle… »
Obradović: Nadam se da će atmosfera biti kao prošle godine

Obradović: Nadam se da će atmosfera biti kao prošle godine

Sportski žurnal 16.10.2023
Trener Partizana pred duel sa Barselonom istakao da su Katalonci među glavnim favoritima Evrolige. Željko Obradović, trener Partizana izjavio je da se Barselona nalazi među timovima koji su glavni favoriti za osvajanje Evrolige i dodao da crno-beli… »
Snažna poruka Ledeja: Veliki srpski narod će doći na tribine

Snažna poruka Ledeja: Veliki srpski narod će doći na tribine

Sport klub 16.10.2023
Košarkaši Partizana će na svom terenu, u utorak od 19 časova, dočekati ekipu Barselone, a po svemu viđenom na današnjem treningu, igrači beogradskog tima u sjajnoj atmosferi iščekuju duel protiv jedne od najboljih ekipa u Evroligi. Pred pravi… »
To nikako ne smete da potcenite! Ledej pred Barselonu pričao o navijačima: Naša srpska braća i sestre biće tu

To nikako ne smete da potcenite! Ledej pred Barselonu pričao o navijačima: Naša srpska braća i sestre biće tu

Mondo 16.10.2023
Zek Ledej i Balša Koprivica pričali su sa novinarima pred meč sa Barselonom. Zek Ledej i Balša Koprivica pričali su sa novinarima pred meč sa Barselonom. Partizan igra prvi evroligaški meč kod kuće ove sezone. Dočekaće Barselonu u beogradskoj… »
''Ja odlučujem šta je najbolje za tim'' Željko Obradović pred meč sa Kataloncima

''Ja odlučujem šta je najbolje za tim'' Željko Obradović pred meč sa Kataloncima

Večernje novosti 16.10.2023
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je danas u Beogradu da se Barselona nalazi među timovima koji su glavni favoriti za osvajanje Evrolige i dodao da "crno-beli" moraju da odigraju maksimalno dobro protiv katalonskog kluba. Photo… »
Spektakl Arena se puni za Barselonu, motivacija crno-belih biće veća

Spektakl Arena se puni za Barselonu, motivacija crno-belih biće veća

Dnevnik 16.10.2023
BEOGRAD: Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je danas u Beogradu da se Barselona nalazi među timovima koji su glavni favoriti za osvajanje Evrolige i dodao da "crno-beli" moraju da odigraju maksimalno dobro protiv katalonskog kluba… »
Obradović hvalio Barselonu, pa poslao jasnu poruku: Ja odlučujem šta je najbolje za tim

Obradović hvalio Barselonu, pa poslao jasnu poruku: Ja odlučujem šta je najbolje za tim

Nova 16.10.2023
Partizan u utorak igra prvu utakmicu u sezoni kod kuće u Evroligi. Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je u ponedeljak u Beogradu da se Barselona nalazi među timovima koji su glavni favoriti za osvajanje Evrolige i dodao da crno-beli… »
Željko Obradović: "za mene nije bitno!" Trenera Partizana pitali o jednom igraču, on podviknuo! (video)

Željko Obradović: "za mene nije bitno!" Trenera Partizana pitali o jednom igraču, on podviknuo! (video)

Mondo 16.10.2023
Trener košarkaškog kluba Partizan Željko Obradović prokomentarisao jednog od svojih igrača. Trener košarkaškog kluba Partizan Željko Obradović prokomentarisao jednog od svojih igrača. Košarkaši Partizana pripremaju se za treće kolo Evrolige i… »
Obradović: "Ovu stvar očekujem od navijača protiv Barselone! Tristan? Za vas je važno, za mene nije"

Obradović: "Ovu stvar očekujem od navijača protiv Barselone! Tristan? Za vas je važno, za mene nije"

Telegraf 16.10.2023
Podsetimo, Partizan prvi put pred Grobarima u EL. Trener KK Partizan Željko Obradović najavio je utakmicu koju njegov tim igra u utorak protiv Barselone u okviru 3. kola Evrolige! Biće to ujedno i prvi meč koji crno-beli ove sezone igraju u elitnom… »
Moćne reči Zeka Ledeja: "Veliki srpski narod, to su moja braća i sestre, boriću se žestoko za njih"

Moćne reči Zeka Ledeja: "Veliki srpski narod, to su moja braća i sestre, boriću se žestoko za njih"

Telegraf 16.10.2023
Košarkaš Partizana dao moćnu izjavu pred dolazak Barselone na megdan Partizanu. Košarkaš Partizana Zek Ledej najavio je dolazak Barselone u Beograd u okviru trećeg kola Evrolige, gde će u utorak od 18.30 pred punom Arenom crno-beli nošeni hukom… »

Vesti dana »