Povezane vesti

Ledej najavio meč Partizana protiv Barselone : Moja srpska braćo i sestre...

Ledej najavio meč Partizana protiv Barselone : Moja srpska braćo i sestre...

Dnevnik 16.10.2023
Krilni centar Partizana Zek Ledej najavio je na specifičan način meč protiv Barselone u 3. kolu Evrolige. Biće to prvi meč crno-belih ove sezone pred domaćom publikom. Igra se u utorak od 18.30 u Štark areni. "Biće neverovatna atmosfera od strane… »
Obradović: I protiv Barse na nivou poslednjih mečeva (VIDEO)

Obradović: I protiv Barse na nivou poslednjih mečeva (VIDEO)

Sport klub 16.10.2023
Partizan evroligašku premijeru na domaćem terenu u Štark Areni ima protiv Barselone, a trener crno-belih Željko Obradović ističe da se radi o jednom od favorita za fajnal for, kao i za sam trofej. Govorio je i o navijačima, zdravstvenom biltenu… »
Koprivica: Spreman sam da dam sve za tim, da li igrao pet ili 25 minuta

Koprivica: Spreman sam da dam sve za tim, da li igrao pet ili 25 minuta

Sportski žurnal 16.10.2023
Partizan u utorak dočekuje Barselonu. Partizan će sutra od 18.30 časova u "Štark areni" dočekati ekipu Barselone. Crno-beli prvi put ove sezone igraju pred svojim navijačima u Evroligi. Centar Parnog valjka Balša Koprivica je rekao da je spreman za… »
Veliki ispit za košarkaše Partizana u evroligi Barselona dužnik iz prošle sezone

Veliki ispit za košarkaše Partizana u evroligi Barselona dužnik iz prošle sezone

Dnevnik 16.10.2023
Velika utakmica i još veća prilika je ispred košarkaša Partizana da upišu novu pobedu u elitnom takmičenju. Crno-beli sutra od 18.30 časova dočekuju špansku Barselonu, u 3. kolu Evrolige, sa željom da „sruše“ još jednog giganta evropske… »
Obradović se raduje navijačima u "Štark Areni": Moramo da odigramo maksimalno dobro protiv Barselone

Obradović se raduje navijačima u "Štark Areni": Moramo da odigramo maksimalno dobro protiv Barselone

Euronews 16.10.2023
Košarkaši Partizana će u utorak od 18.30 časova u "Štark areni" prvi put istrčati pred svojim navijačima u novoj sezoni Evrolige, ali rival im je za svaki respekt - Barselona. Trener crno-belih Željko Obradović posebno je naglasio da u goste… »
Koprivica: "Ove dve stvari su ključne ako hoćemo da pobedimo Barselonu"

Koprivica: "Ove dve stvari su ključne ako hoćemo da pobedimo Barselonu"

Telegraf 16.10.2023
Centar crno-belih se raduje meču protiv "katalonskog kluba" Odlično je Balša Koprivica otvorio novu sezonu u dresu Partizana, a priliku da pruži još jednu sjajnu partiju imaće u utorak protiv Barselone! "Katalonski klub" stiže u Beograd na krilima… »

Vesti dana »