Povezane vesti

Posle obuke u oviru programa "Moja prva plata" 72 mladih dobilo posao u RFZO-u

Posle obuke u oviru programa "Moja prva plata" 72 mladih dobilo posao u RFZO-u

RTS 16.10.2023
Republički fond za zdravstveno osiguranje zaposlio je širom Srbije 72 mladih, koji su prošli obuku u okviru programa "Moja prva plata". Pravo na učešće imali su mlađi od 30 godina, sa završenom srednjom školom ili fakultetom – sa manje od šest… »
Država daje i do 34.000 dinara Prijava od 6. do 24. novembra; Ovaj uslov morate da ispunjavate

Država daje i do 34.000 dinara Prijava od 6. do 24. novembra; Ovaj uslov morate da ispunjavate

Dnevnik 16.10.2023
Republički fond za zdravstveno osiguranje zaposlio je u filijalama i ispostavama širom Srbije 72 mladih koji su prošli obuku u okviru programa Vlade Srbije "Moja prva plata". Njima je danas ugovore o zaposlenju uručila prof. dr Sanja Radojević… »
Država daje pomoć od 34.000 dinara, prijava od 6. Do 24. Novembra! Ovo su uslovi i važno je da budete mlađi od ovog…

Država daje pomoć od 34.000 dinara, prijava od 6. Do 24. Novembra! Ovo su uslovi i važno je da budete mlađi od ovog…

Kurir 16.10.2023
Republički fond za zdravstveno osiguranje zaposlio je u filijalama i ispostavama širom Srbije 72 mladih koji su prošli obuku u okviru programa Vlade Srbije " Moja prva plata". Njima je danas ugovore o zaposlenju uručila prof. dr Sanja Radojević… »
Još jedna pomoć države! Prijava od 6. Do 24. Novembra: Dobija se i do 34.000 dinara, evo koji su uslovi i ko je dobija

Još jedna pomoć države! Prijava od 6. Do 24. Novembra: Dobija se i do 34.000 dinara, evo koji su uslovi i ko je dobija

Mondo 16.10.2023
Pravo učešća u ovom programu čiji je cilj da podstakne zapošljavanje mladih, imali su mlađi od 30 godina. Pravo učešća u ovom programu čiji je cilj da podstakne zapošljavanje mladih, imali su mlađi od 30 godina. Republički fond za zdravstveno… »
Ugovori o stalnom zaposlenju u RFZO mladima iz programa „Moja prva plata”

Ugovori o stalnom zaposlenju u RFZO mladima iz programa „Moja prva plata”

Politika 16.10.2023
Republički fond za zdravstveno osiguranje (RFZO) uručio je danas ugovore o stalnom zaposlenju mladima, koji su prošli obuku u okviru projekta Vlade Srbije „Moja prva plata”. Ugovore o stalnom zaposlenju u Fondu dobilo je danas 72 mladih koji su… »
RFZO: zaposlio 72 mladih iz programa "Moja prva plata"

RFZO: zaposlio 72 mladih iz programa "Moja prva plata"

Blic 16.10.2023
Republički fond za zdravstveno osiguranje zaposlio je u filijalama i ispostavama širom Srbije 72 mladih koji su prošli obuku u okviru programa Vlade Srbije Moja prva plata. Njima je na današnjoj svečanosti ugovore o zaposlenju uručila prof. dr Sanja… »
Ugovori o stalnom zaposlenju u RFZO mladima iz programa "Moja prva plata"

Ugovori o stalnom zaposlenju u RFZO mladima iz programa "Moja prva plata"

RTV 16.10.2023
BEOGRAD - Republički fond za zdravstveno osiguranje (RFZO) uručio je danas ugovore o stalnom zaposlenju mladima, koji su prošli obuku u okviru projekta Vlade Srbije "Moja prva plata". Ugovore o stalnom zaposlenju u Fondu dobilo je danas 72 mladih, koji… »
Prvi ugovori za mlade koji su uzeli program države: Posao i bez fakulteta, plata unapred poznata

Prvi ugovori za mlade koji su uzeli program države: Posao i bez fakulteta, plata unapred poznata

Blic 16.10.2023
Republički fond za zdravstveno osiguranje (RFZO) uručio je danas ugovore o stalnom zaposlenju mladima, koji su prošli obuku u okviru projekta Vlade Srbije "Moja prva plata". Ugovore o stalnom zaposlenju u Fondu dobilo je danas 72 mladih koji su prošli… »
Preko programa "Moja prva plata" RFZO zaposlio 72 mladih: Učešće se nastavlja

Preko programa "Moja prva plata" RFZO zaposlio 72 mladih: Učešće se nastavlja

Telegraf 16.10.2023
Prijavilo se više od 600 kandidata. Republički fond za zdravstveno osiguranje (RFZO) zaposlio je u filijalama i ispostavama širom Srbije 72 mladih koji su prošli obuku u okviru programa "Moja prva plata". Njima je na današnjoj svečanosti ugovore o… »

Vesti dana »