Povezane vesti

Vučić: Nisam ja vlasnik života i budućnosti Srba na Kosovu, nikada nikoga ne primoravam

Vučić: Nisam ja vlasnik života i budućnosti Srba na Kosovu, nikada nikoga ne primoravam

Radio 021 16.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija želi formiranje Zajednice srpskih opština i sprovođenje Briselskog sporazuma koji je jedini potpisan. "I najgori razgovor bolji je od toga nego da razgovora nema“, rekao je Vučić u… »
Predsednik: Podržaću svaku odluku Srba sa KiM, čak i kada nije ni u njihovom, ni u našem sveukupnom interesu

Predsednik: Podržaću svaku odluku Srba sa KiM, čak i kada nije ni u njihovom, ni u našem sveukupnom interesu

RTV 16.10.2023
PEKING - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je važno da Beograd i Priština razgovaraju i vode dijalog, iako je jasno da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti ne želi dijalog. "Važno je da se razgovara, da… »
Vučić: I najgori razgovor sa Prištinom bolji je od toga da razgovora nema

Vučić: I najgori razgovor sa Prištinom bolji je od toga da razgovora nema

IndeksOnline 16.10.2023
PEKING – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je važno da Beograd i Priština razgovaraju i vode dijalog, iako je jasno da premijer privremenih pirštinskih institucija Aljbin Kurti ne želi dijalog. “Važno je da se razgovara, da… »
Vučić iz Pekinga: Nisam ja vlasnik života i budućnosti Srba na Kosovu

Vučić iz Pekinga: Nisam ja vlasnik života i budućnosti Srba na Kosovu

Danas 16.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Pekingu da Srbija želi formiranje Zajednice srpskih opština i sprovođenje Briselskog sporazuma koji je jedini potpisan. „I najgori razgovor bolji je od toga nego da razgovora nema“, rekao je… »

Vesti dana »