Povezane vesti

"Pun sam komadića stakla, tresem se od straha i panike": Strašan sudar dva autobusa u Beogradu, putnik opisao jezivu scenu…

"Pun sam komadića stakla, tresem se od straha i panike": Strašan sudar dva autobusa u Beogradu, putnik opisao jezivu scenu…

Kurir 16.10.2023
Samo pukom srećom niko od putnika autobusa 511, u koji je udario autobus sa linije 860E u Savskoj ulici, nije povređen. Nakon sudara dva autobusa intervenisala je i Hitna pomoć, ali nije bilo potrebe da se neko preveze u bolnicu. Kako je izgledao… »
"Tresem se od straha i panike"! Putnik opisao težak udes dva autobusa u Beogradu: Mogao je da me iseče, pun sam stakla

"Tresem se od straha i panike"! Putnik opisao težak udes dva autobusa u Beogradu: Mogao je da me iseče, pun sam stakla

Mondo 16.10.2023
U Beogradu je došlo do sudara dva autobusa. U Beogradu je došlo do sudara dva autobusa. U Savskoj ulici u Beogradu došlo je do sudara autobusa broj 511 i 860E. Na sreću, niko nije povređen. Intervenisala je i Hitna pomoć, ali niko nije prevezen u… »
"Malo je falilo da me staklo iseče" Ispovest putnika autobusa 511 u koji je udario 860E

"Malo je falilo da me staklo iseče" Ispovest putnika autobusa 511 u koji je udario 860E

Telegraf 16.10.2023
Sudar se dogodio oko 14.25 časova. Samo pukom srećom niko od putnika autobusa 511, u koji je udario autobus sa linije 860E u Savskoj ulici, nije povređen. Nakon sudara dva autobusa intervenisala je i Hitna pomoć, ali nije bilo potrebe da se neko… »

Vesti dana »