Povezane vesti

Šapić: "Beograd će, dok sam ja gradonačelnik, uvek biti otvoren i na usluzi svom našem narodu bez obzira gde živi"

Šapić: "Beograd će, dok sam ja gradonačelnik, uvek biti otvoren i na usluzi svom našem narodu bez obzira gde živi"

Blic 16.10.2023
Gradonačelnik Aleksandar Šapić otvorio je danas Hercegovačku kuću u Beogradu, inače prvu u Srbiji, i tom prilikom izrazio želju da po istom principu počnu da se otvaraju i srpske kuće po svetu, gde bi se, tamo gde postoji naša dijaspora, nudili… »
Hercegovačka kuća u Beogradu: Gradonačelnik Šapić otvorio objekat sa autentičnim proizvodima na Vračaru

Hercegovačka kuća u Beogradu: Gradonačelnik Šapić otvorio objekat sa autentičnim proizvodima na Vračaru

Večernje novosti 16.10.2023
GRADONAČELNIK Aleksandar Šapić otvorio je Hercegovačku kuću u Makenzijevoj ulici na Vračaru. BEOINFO On je poželeo da se po istom principu otvaraju srpske kuće po svetu gde bi se, tamo gde postoji naša dijaspora, nudili autentični proizvodi… »
Šapić: Beograd će, dok sam ja gradonačelnik, uvek biti otvoren i na usluzi svom našem narodu bez obzira gde živi

Šapić: Beograd će, dok sam ja gradonačelnik, uvek biti otvoren i na usluzi svom našem narodu bez obzira gde živi

Večernje novosti 16.10.2023
GRADONAČELNIK Aleksandar Šapić otvorio je danas Hercegovačku kuću u Beogradu, inače prvu u Srbiji, i tom prilikom izrazio želju da po istom principu počnu da se otvaraju i srpske kuće po svetu, gde bi se, tamo gde postoji naša dijaspora, nudili… »
Šapić: Beograd će, dok sam ja gradonačelnik, uvek biti otvoren i na usluzi svom našem narodu bez obzira gde živi

Šapić: Beograd će, dok sam ja gradonačelnik, uvek biti otvoren i na usluzi svom našem narodu bez obzira gde živi

Alo 16.10.2023
Gradonačelnik Aleksandar Šapić otvorio je danas Hercegovačku kuću u Beogradu, inače prvu u Srbiji, i tom prilikom izrazio želju da po istom principu počnu da se otvaraju i srpske kuće po svetu, gde bi se, tamo gde postoji naša dijaspora, nudili… »
Šapić: Beograd će, dok sam ja gradonačelnik, biti otvoren i na usluzi svom našem narodu bez obzira gde živi

Šapić: Beograd će, dok sam ja gradonačelnik, biti otvoren i na usluzi svom našem narodu bez obzira gde živi

Telegraf 16.10.2023
Gradonačelnik Trebinja Mirko Ćurić rekao je da se danas na jedan simboličan način povezuju Trebinje i Beograd kao i Republiku Srpsku i Srbiju. Gradonačelnik Aleksandar Šapić otvorio je danas Hercegovačku kuću u Beogradu, inače prvu u Srbiji, i… »

Vesti dana »