Povezane vesti

Razveo se i priznao da je poljubio milicu Todorović! Kolega otkrio tajnu čuvanu 10 godina - Postali smo jako dobri!

Razveo se i priznao da je poljubio milicu Todorović! Kolega otkrio tajnu čuvanu 10 godina - Postali smo jako dobri!

Mondo 16.10.2023
Branislav Bane Mojićević priznao je da se jednom prilikom poljubio s koleginicom Milicom Todorović. Branislav Bane Mojićević priznao je da se jednom prilikom poljubio s koleginicom Milicom Todorović. Pevač i pobednik prve sezone takmičenja "Zvezde… »
"Poljubio sam se sa Milicom Todorović": Bane Mojićević progovorio o odnosu sa koleginicom: "Posle smo postali dobri…

"Poljubio sam se sa Milicom Todorović": Bane Mojićević progovorio o odnosu sa koleginicom: "Posle smo postali dobri…

Blic 16.10.2023
Pevač Bane Mojićević progovorio je o odnosu sa koleginicom Milicom Todorović, a tom prilikom je otkrio da su se poljubili. Naime, Bane je rekao da sa Milicom nikada nije bio u pravoj vezi, ali da mu se nekada sviđala. - Kasnije smo postali jako dobri… »
"Ljubio sam se sa Milicom, a nije..." Pobednik Zvezda Granda o ovoj aferi ćutao deceniju, sada sve obelodanio! Šok!

"Ljubio sam se sa Milicom, a nije..." Pobednik Zvezda Granda o ovoj aferi ćutao deceniju, sada sve obelodanio! Šok!

Kurir 16.10.2023
Bane Mojićević, pobedik prve sezone Zvezda Granda, nakon decenije progovorio o odnosu sa koleginicom Milicom Todorović, te šokirao sve kada je priznao da su se poljubili. Naime, Bane je rekao da sa Milicom nikada nije bio u pravoj vezi, ali da mu se… »

Vesti dana »