Povezane vesti

Ističe 10. dan potrage za Ivicom! Otac iz Vlasotinca pošao sam da ga traži: Kažu da je možda na Novom Beogradu

Ističe 10. dan potrage za Ivicom! Otac iz Vlasotinca pošao sam da ga traži: Kažu da je možda na Novom Beogradu

Telegraf 16.10.2023
Prvog puta navodno je viđen u Ustaničkoj ulici. Tridesetjednogodišnji Ivica K. iz Vlasotinca nestao je u subotu 7. oktobra, njegov nestanak je prijavljen policiji. Do roditelja su stigle dojave da je viđen u Beogradu. Otac nestalog mladića ovog… »
Srbija na nogama zbog mladića iz Vlasotinca Otac dobija jezive dojave, a ne mogu da mu uđu u trag: Skinuli ga, taksista se…

Srbija na nogama zbog mladića iz Vlasotinca Otac dobija jezive dojave, a ne mogu da mu uđu u trag: Skinuli ga, taksista se…

Kurir 16.10.2023
Tridesetjednogodišnji I.K. iz Vlasotinca nestao je u subotu 7. oktobra, njegov nestanak je prijavljen policiji. Do roditelja su stigle dojave da je viđen u Beogradu. Otac nestalog mladića ovog vikenda i sam je bio u Beogradu u potrazi za sinom. Kako je… »
Nije imao za piće, pa mu skinuli jaknu i patike: Misteriozni nestanak Ivice u Beogradu, otac dobio dojavu

Nije imao za piće, pa mu skinuli jaknu i patike: Misteriozni nestanak Ivice u Beogradu, otac dobio dojavu

Mondo 16.10.2023
Ivica K. (31) iz Vlasotinca, nestao je pre 10 dana u Beogradu, i od tada mu se gubi svaki trag. Ivica K. (31) iz Vlasotinca, nestao je pre 10 dana u Beogradu, i od tada mu se gubi svaki trag. Ivica K. (31) iz Vlasotinca nestao je u subotu 7. oktobra, a… »

Vesti dana »