Povezane vesti

"Rade isto od 1912. Godine" Glišin: Ne treba ništa potpisivati! Njena izjava me podseća na situaciju kad su nas uslovili u…

"Rade isto od 1912. Godine" Glišin: Ne treba ništa potpisivati! Njena izjava me podseća na situaciju kad su nas uslovili u…

Kurir 17.10.2023
Politikolog dr Vanja Glišin i predsednik Društva lobista Srbije Nenad Vuković, komentarisali su Kurtijeve poruke Srbima koji već jako dugo trpe teror albanske "politike" na KiM. U Tirani je održan Samit Berlinskog procesa, kojem je prisustvovala… »
"Tretiraju ih užasno, samo još u kavez da ih stave" Vuković: Reč je, naravno o licemerju! Ovo je sve gorka šala za Srbe na…

"Tretiraju ih užasno, samo još u kavez da ih stave" Vuković: Reč je, naravno o licemerju! Ovo je sve gorka šala za Srbe na…

Kurir 17.10.2023
"Gorak je život Srba na Kosovu i Metohiji" Juče je u Tirani održan Samit Berlinskog procesa, kojem je prisustvovala premijerka Srbije Ana Brnabić. Prema njenim rečima pitanje Zajednice srpskih opština je jasno komunicirano pred Aljbinom Kurtijem, i… »
Aljbin Kurti: Ponudio sam premijerki Srbije da potpiše osnovni sporazum i Ohridski aneks, ona je to odbila

Aljbin Kurti: Ponudio sam premijerki Srbije da potpiše osnovni sporazum i Ohridski aneks, ona je to odbila

Danas 16.10.2023
Premijer Kosova Aljbin Kurti rekao je večeras medijima u Tirani da je premijerki Srbije Ani Brnabić ponudio da odmah potpišu Osnovni sporazum iz Brisela i Aneks za njegovu primenu iz Ohrida, s obzirom da je zainteresovana za normalizaciju odnosa sa… »
Brnabić: Na Berlinskom procesu smo pričali o situaciji na Kosovu, nije bilo susreta sa Kurtijem

Brnabić: Na Berlinskom procesu smo pričali o situaciji na Kosovu, nije bilo susreta sa Kurtijem

Danas 16.10.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je na samitu Berlinskog procesa u Tirani bilo razgovora o situaciji na Kosovu, o događajima od 24. septembra u Banjskoj, i o potrebi osnivanja Zajednice srpskih opština, ali je istakla da nije bilo… »

Vesti dana »