Povezane vesti

Abazoviću se ne sviđaju obrisi buduće vlade: "Nisam siguran da ovo kako su krenuli da je to baš najbolji put"

Abazoviću se ne sviđaju obrisi buduće vlade: "Nisam siguran da ovo kako su krenuli da je to baš najbolji put"

Euronews 17.10.2023
Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je da mu se ne sviđaju obrisi buduće vlade, ali da je najvažnije, kako je rekao, kojim putem ide Crna Gora. "Nisam siguran da ovo kako su krenuli da je to baš najbolji put… »
Abazović nije siguran da Crna Gora ide najboljim putem

Abazović nije siguran da Crna Gora ide najboljim putem

RTV 17.10.2023
TIRANA/PODGORICA - Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je da mu se ne sviđaju obrisi buduće vlade, ali da je najvažnije, kako je rekao, kojim putem ide Crna Gora. "Nisam siguran da ovo kako su krenuli da je to baš… »
Torta je spremna da se uruči čim se dogovore Abazović izjavio je da mu se ne sviđaju obrisi buduće vlade

Torta je spremna da se uruči čim se dogovore Abazović izjavio je da mu se ne sviđaju obrisi buduće vlade

Alo 17.10.2023
Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je da mu se ne sviđaju obrisi buduće vlade, ali da je najvažnije, kako je rekao, kojim putem ide Crna Gora. - Nisam siguran da ovo kako su krenuli da je to baš najbolji put… »
Abazović: Nisam se sastao sa Spajićem

Abazović: Nisam se sastao sa Spajićem

Večernje novosti 17.10.2023
PREMIJER Crne Gore Dritan Abazović kazao je da nije imao sastanak sa mandatarom Milojkom Spajićem, te da na njemu ne insistiraju. Foto: EPA - Ako bude potrebe za razgovorom, tu smo, torta je spremna da se uruči čim se dogovore i da se izvrši… »
Abazović: Ne sviđa mi se put kojim je krenula Crna Gora

Abazović: Ne sviđa mi se put kojim je krenula Crna Gora

Telegraf 17.10.2023
"Albanija je postavila veliki zadatak svim drugim zemljama, da i mi organizujemo tako nešto kod nas", rekao je crnogorski premijer u Tirani. Premijer Crne Gore Dritan Abazović izjavio je danas da mu se ne sviđa put kojim je ta zemlja krenula od… »

Vesti dana »