Povezane vesti
Važan dan! Predsednik Vučić najavio: Danas potpisivanje sporazuma o slobodnoj trgovini sa Kinom
Kurir 17.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Pekingu da će danas biti potpisan sporazum o slobodnoj trgovini sa Kinom, u prisustvu predsednika Si Đinpinga, koji će obuhvatiti 10.412 srpskih tarifnih pozicija odnosno prozvoda i 8.930 sa kineske strane… »
Kineski lanci dobavljača ključna su prilika za srpske kompanije
Bloomberg Adria 17.10.2023
Sporazum o slobodnoj trgovini između Srbije i Kine, koji će danas biti potpisan u Pekingu, a stupiće na snagu u maju, otvoriće granice za srpsku robu u Kini i obrnuto, za kinesku robu u Srbiji i postepeno ukidati carine za veliki broj proizvoda. Domaća… »
Vučić u Pekingu na Forumu "Pojas i put", potpisuje se sporazum o slobodnoj trgovini sa Kinom
Glas Amerike 17.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić započeo je zvaničnu posetu Kini gde će učestvovati na trećem Forumu za međunarodnu saradnju "Pojas i put". U razgovoru sa novinarima u Pekingu izjavio je da je reč o "važnoj poseti, u nimalo lakom trenutku." Kako je… »
Vesti dana »

Dmitrijev: Aljaska idealno mesto za istorijski samit Rusije i SAD
Sputnik pre 9 minutajoš 40 povezanih

AMSS: Pojačan saobraćaj na auto-putevima, na granicama čekanje do tri sata
Danas pre 34 minutajoš 11 povezanih

Srbin imao jednu od najboljih statistika u istoriji tenisa: Ovako nešto dugo nije viđeno
Nova pre 9 minutajoš 15 povezanih