Povezane vesti

Bolje se provodim s ženama fudbalera, nego s koleginicama" Evo ko je nabolja prijateljica Kaće Grujić, s njom se ludo…

Bolje se provodim s ženama fudbalera, nego s koleginicama" Evo ko je nabolja prijateljica Kaće Grujić, s njom se ludo…

Kurir 17.10.2023
Pevačica Katarina Grujić pojavila se na otvaranju salona prijateljice Snežane Borjan, supruge srpskog golmana, i progovorila o prijateljstvu sa poznatim parom. - Možda mi je bolji provod kada se okupimo mi žene fudbalera, nego kada sam sa… »
Bolje se provodim sa ženama fudbalera, marko me je prvo sa njom upoznao! Katarina Grujić o Snežani Borjan!

Bolje se provodim sa ženama fudbalera, marko me je prvo sa njom upoznao! Katarina Grujić o Snežani Borjan!

Mondo 17.10.2023
Pevačica Katarina Grujić progovorila o prijateljstvu sa suprugom Milana Borjana. Pevačica Katarina Grujić progovorila o prijateljstvu sa suprugom Milana Borjana Pevačica Katarina Grujić pojavila se na otvaranju salona prijateljice Snežane Borjan… »
"Bolje se provodim sa ženama fudbalera, nego sa koleginicama": Katarina Grujić o novom poslu Snežane Borjan: "neće mi…

"Bolje se provodim sa ženama fudbalera, nego sa koleginicama": Katarina Grujić o novom poslu Snežane Borjan: "neće mi…

Blic 17.10.2023
Pevačica Katarina Grujić pojavila se večeras na otvaranju novog salona prijateljice Snežane Borjan, supruge srpskog golmana, i progovorila o prijateljstvu sa poznatim parom. - Možda mi je bolji provod kada se okupimo mi žene fudbalera, nego kada sam… »
"I Darko Lazić zaslužuje arene": Ana Sević vinula bivšeg supruga u nebesa, pa pohvalila Aleksandru Prijović: "napravila je…

"I Darko Lazić zaslužuje arene": Ana Sević vinula bivšeg supruga u nebesa, pa pohvalila Aleksandru Prijović: "napravila je…

Blic 16.10.2023
Pevačica Ana Sević, pojavila se večeras na otvaranju novog salona Snežane Borjan, supruge srpskog golmana Milana Borjana i tom prilikom progovorila je o svim aktuelnim temama. Ana Sević, otkrila je da je veoma bliska sa Snežanom, a zatim progovorila… »

Vesti dana »