Povezane vesti

FOTO Ivanišević šokirao otvorenim pismom usred noći, ratuje sa bivšom ženom: Kad sam zatražio svoj novac, postao sam…

FOTO Ivanišević šokirao otvorenim pismom usred noći, ratuje sa bivšom ženom: Kad sam zatražio svoj novac, postao sam…

Nova 17.10.2023
Trener Novaka Đokovića je izgubio strpljenje. Odlučio je da se oglasi usred noći zbog bivše supruge Tatjane Dragović. Ivanišević je iznenadio sve ovim potezom jer se retko kada ovako javno oglašavao o privatnom životu. Pomenuo je suđenja koja u… »
Šokantna objava trenera Novaka Đokovića: Oglasio se "nasilnik" Goran Ivanišević i iznenadio ceo svet

Šokantna objava trenera Novaka Đokovića: Oglasio se "nasilnik" Goran Ivanišević i iznenadio ceo svet

Večernje novosti 17.10.2023
GORAN Ivanišević prolazi kroz težak period, prvo je morao na operaciju kolena koju je dugo odlagao, a sada i nove nevolje za trenera Novaka Đokovića. FOTO: Tanjug/AP Naime, proslavljeni Hrvat je u kasne sate putem Instagrama poslao poruku u kojoj… »
Novakov trener otvorio dušu Ivanišević ponoćnom porukom uzdrmao javnost: "Postao sam porodični nasilnik i miljenik…

Novakov trener otvorio dušu Ivanišević ponoćnom porukom uzdrmao javnost: "Postao sam porodični nasilnik i miljenik…

Dnevnik 17.10.2023
Jedna od najboljih trenerskih sezona Gorana Ivaniševića je u toku, Novak Đoković niže uspehe, međutim, na privatnom planu nekadašnji hrvatski teniser se definitivno nalazi u problemu. Makar bi se tako moglo zaključiti. On je u kasnim časovima u… »
"Hoćeš i vimbldon da mi otmeš!?" Ivanišević zaratio sa bivšom, objavio dramatičnu poruku u ponoć!

"Hoćeš i vimbldon da mi otmeš!?" Ivanišević zaratio sa bivšom, objavio dramatičnu poruku u ponoć!

Mondo 17.10.2023
Neočekivano obraćanje Gorana Ivaniševića povodom situacije sa bivšom suprugom. Neočekivano obraćanje Gorana Ivaniševića povodom situacije sa bivšom suprugom. Goran Ivanišević, bivši hrvatski teniser i trener Novaka Đokovića, objavio je… »

Vesti dana »