Povezane vesti
"Pokrenut je konačni obračun, ali Makron ima ogroman problem" Pešić: Posle svih poteza vlasti, LE pen viđena za novu…
Kurir 17.10.2023
Talas terorizma proširio se i na Evropu, a nekoliko dana nakon što je u Francuskoj, muškarac čečenskog porekla, uz povike "Alahu-ekber", ubio učitelja a dve osobe ranio, francuski predsednik Emanuel Makron pozvao je na "nemilosrdnu” reakciju vlade prema… »
U Francuskoj počast ubijenom profesoru, Makron za nemilosrdan stav prema terorizmu
Danas 16.10.2023
Đaci i nastavnici svih srednjih škola u Francuskoj danas su održali minut ćutanja za nastavnika koga je u petak ubio islamistički ekstremista, i za još jednog profesora ubijenog pre tri godine, a predsednik Emanuel Makron pozvao je na „nemilosrdan“ stav… »
Vesti dana »
„Ovo je priča o sistemu koji dozvoljava da kritika postane pretnja po život“: Vidić se oglasio nakon saznanja KRIK-a da je Slaviša Kokeza želeo da mu ugrozi bezbednost
Danas pre 44 minutajoš 38 povezanih
Kako su Terazije u Beogradu dobile ime i zašto to nema veze sa vagom
BBC News pre 1 satjoš 31 povezana
Senzacija u Londonu: Eliminisan peti teniser planete u prvom kolu Vimbldona!
Kurir pre 4 minutajoš 36 povezanih
RHMZ: Temperature i do 40 stepeni, u naredna dva sata na širem području Beograda pljuskovi sa grmljavinom
RTV pre 2 satajoš 75 povezanih



