Povezane vesti
Policija sa severa Kosova traži produženje roka za preregistraciju na kosovske tablice
Slobodna Evropa 17.10.2023
Direkcija policije Kosova za region sever je prosledila Ministarstvu unutrašjih poslova Kosova zahtev građana da se produži rok za preregistraciju vozila sa srpskim registarskim oznakama. Zamenik direktora policije za region sever Veton Eljšani (Elshani)… »
Eljšani: Priština odlučuje o otvaranju Jarinja, očekujem da to bude uskoro
Euronews 17.10.2023
Zamenik direktora kosovske policije za region Sever Veton Eljšani izjavio je da odluku kada će biti otvoren administrativni prelaz Jarinje za ulazak na KiM donosi administracija u Prištini i da uskoro očekuje da će se to desiti. "Takvu informaciju još… »
Eljšani: Priština odlučuje o otvaranju Jarinja, očekujem da to bude uskoro
RTV 17.10.2023
PRIŠTINA - Zamenik direktora takozvane kosovske policije za region Sever Veton Eljšani izjavio je da odluku kada će biti otvoren administrativni prelaz Jarinje za ulazak na KiM donosi privremena administracija u Prištini i da uskoro očekuje da će se to… »
Eljšani: Uputili smo zahtev vlastima u Prištini da bude produžen rok za preregistraciju vozila
Danas 17.10.2023
Kosovska policija regiona Sever uputila je zahtev vlastima u Prištini da bude produžen rok za preregistraciju vozila kako bi se omogućilo licima koja poseduju „KM“ da dobiju „RKS“ tablice. Vršilac dužnosti direktora Kosovske policije za region Sever… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 1 satjoš 60 povezanih

Škaljarac uhapšen u Parizu, sumnjiči se za ubistvo pripadnika Kavačkog klana
Radio 021 pre 1 satjoš 24 povezane

Tenkovi na ulicama Beograda: Izazvali haos u saobraćaju i razrovali asfalt
Nedeljnik pre 19 minutajoš 21 povezana