Povezane vesti
Preminuo glumac Veselin Stijović
N1 Info 17.10.2023
U subotu , 14. oktobra, u Beogradu je preminuo glumac Pozorišta na Terazijama Veselin Stijović, saopšteno je iz tog pozorišta. Rođen je 21. avgusta 1948. godine u Ivangradu. Karijeru je započeo u Narodnom pozorištu u Prištini, da bi 1978. godine postao… »
Preminuo poznati glumac Pozorišta na Terazijama
Nova 17.10.2023
U subotu 14. oktobra u Beogradu je preminuo glumac Pozorišta na Terazijama Veselin Stijović, saopštio je ovaj teatar. Veselin Stijović rođen je 21. avgusta 1948. godine u Ivangradu. Karijeru je započeo u Narodnom pozorištu u Prištini, da bi 1978. godine… »
Umro Veselin Stijović
Telegraf 17.10.2023
Karijeru je započeo u Narodnom pozorištu u Prištini, da bi 1978. godine postao stalni član dramskog ansambla Pozorišta na Terazijama u kom ostaje do odlaska u penziju (2013). U subotu 14. oktobra 2023. godine u Beogradu je preminuo glumac Pozorišta na… »
Vesti dana »
Bajatović (SPS) u parlamentu: Otuđenost dela tužilaca i sudija mora da se skine s dnevnog reda
Danas pre 48 minutajoš 69 povezanih
Sastanak zvaničnika SAD, Danske i Grenlanda pomeren iz Bele kuće u zgradu Ajzenhauer
RTV pre 1 satjoš 26 povezanih
Svi Vučićevi savetnici, a među njima "agent haosa": Ko je Ajnhorn koji je proglašen kriminalcem u bekstvu?
Radio 021 pre 2 satajoš 4 povezane





