Povezane vesti

Milić Vukašinović sutra odlazi na operaciju: „Ugradiće mi stentove, oslabio sam i umaram se“

Milić Vukašinović sutra odlazi na operaciju: „Ugradiće mi stentove, oslabio sam i umaram se“

Nova 17.10.2023
Roker otkrio u kakvom je zdravstvenom stanju trenutno. Legendarni roker Milić Vukašinović već duže vreme ima zdravstvenim problema. U nekoliko televizijskih gostovanja on je otvoreno pričao o svom nezdravom životu koji je vodio ali i posledicama… »
Milić Vukašinović sutra ide na operaciju srca: Muzičaru ugrađuju stentove: "Oslabilo sam i umaram se"

Milić Vukašinović sutra ide na operaciju srca: Muzičaru ugrađuju stentove: "Oslabilo sam i umaram se"

Blic 17.10.2023
Muzičar Milić Vukašinović sutra ide na operaciju srca, prenose domaći mediji. Kako je rekao, njegovo zdravlje nije dobro, ali se nada da će sve proći kako treba, nakon što mu ugrade stentove u srcu. - Bolje sam, sutra mi stavljaju stentove u srce… »
Milić Vukašinović sutra ide na operaciju! Lekari će mu ugraditi stentove: Umaram se, daće Bog da sve bude u redu!

Milić Vukašinović sutra ide na operaciju! Lekari će mu ugraditi stentove: Umaram se, daće Bog da sve bude u redu!

Kurir 17.10.2023
Milić Vukašinović sutra ide na operaciju. Njemu će biti ugrađeni stentovi u srce. Roker već mesecima ima ozbiljne zdravstvene probleme, a na ovu operaciju čekao je neko vreme. On u izjavi za medije otkriva da mu je zdravlje dosta lošije, ali se… »

Vesti dana »