Povezane vesti

"To me je uvredilo!" Ergin Ataman zbog ovog detalja vezanog za Željka Obradovića ne može da dođe sebi

"To me je uvredilo!" Ergin Ataman zbog ovog detalja vezanog za Željka Obradovića ne može da dođe sebi

Večernje novosti 17.10.2023
TRENER Panatinaikosa Ergin Ataman prisetio se situacije tokom prijateljske utakmice Efesa i Partizana kada je strateg tima iz Istanbula Erdem Džan poljubio ruku Željku Obradoviću. FOTO: Tanjug / Sava Radovanović Naime, 42-godišnji turski stručnjak… »
Ataman ljut na trenera Efesa: Nisi smeo Obradoviću da ljubiš ruku, uvredio si me

Ataman ljut na trenera Efesa: Nisi smeo Obradoviću da ljubiš ruku, uvredio si me

Nova 17.10.2023
Iznervirao se. Ergin Ataman je nakon najboljeg perioda u svojoj karijeri u Efesu sa kojim je postao dva puta prvak Evrope, prešao u Panatinaikos gde ga čeka jedan od najambicioznijih projekata u poslednjih nekoliko godina. Ipak, i dalje je vezan za klub… »
"Zasmetalo mi je kada je poljubio ruku Željka Obradovića": Ataman iskritikovao svog naslednika u Efesu

"Zasmetalo mi je kada je poljubio ruku Željka Obradovića": Ataman iskritikovao svog naslednika u Efesu

Telegraf 17.10.2023
"Erdem Džan je poštovan trener, ali mogu da kažem da me je ovo uznemirilo, jer iznad svega treba da postoji takmičarski duh" Klub koji je u svakom smislu napravio najveći broj kadrovskih promena među svim učesnicima Evrolige je Panatinaikos, a… »

Vesti dana »