Povezane vesti

Ukrajina zadala težak udarac Rusima: Pogođen aerodrom, uništena flota helikoptera, prvi put ispaljen moćni projektil…

Ukrajina zadala težak udarac Rusima: Pogođen aerodrom, uništena flota helikoptera, prvi put ispaljen moćni projektil…

Kurir 17.10.2023
Oružane snage Ukrajine navodno su prethodne noći uništile devet ruskih helikoptera na aerodromima u Berdjansku i Lugansku. Vojska je prema navodima Strane saopštila da su oštećeni i specijalna oprema, PVO sistem Pancir, skladište municije i uzletne… »
Zelenski potvrdio da je Ukrajina upotrebila rakete ATACMS

Zelenski potvrdio da je Ukrajina upotrebila rakete ATACMS

RTV 17.10.2023
KIJEV - Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski potvrdio je danas da Ukrajina koristi američke rakete dugog dometa ATACMS. "Danas smo posebno zahvalni Sjedinjenim Američkim Državama. Naši dogovori sa predsednikom Džozefom Bajdenom se ispunjavaju… »
Zelenski potvrdio da je Ukrajina upotrebila rakete dugog dometa

Zelenski potvrdio da je Ukrajina upotrebila rakete dugog dometa

Politika 17.10.2023
KIJEV – Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski potvrdio je danas da Ukrajina koristi američke rakete dugog dometa ATACMS. „Danas smo posebno zahvalni Sjedinjenim Američkim Državama. Naši dogovori sa predsednikom Džozefom Bajdenom se ispunjavaju… »
Zelenski potvrdio da je Ukrajina upotrebila rakete ATACMS

Zelenski potvrdio da je Ukrajina upotrebila rakete ATACMS

Insajder 17.10.2023
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski potvrdio je u utorak 17. oktobra da Ukrajina koristi američke rakete dugog dometa ATACMS. "Danas smo posebno zahvalni Sjedinjenim Američkim Državama. Naši dogovori sa predsednikom Džozefom Bajdenom se… »
Zahvalan sam Americi, projektili su se pokazali: Zelenski potvrdio upotrebu raketa ATACMS sa kasetnom municijom

Zahvalan sam Americi, projektili su se pokazali: Zelenski potvrdio upotrebu raketa ATACMS sa kasetnom municijom

Kurir 17.10.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski potvrdio je da su ukrajinske snage upotrebile projektile "ATACMS" američke proizvodnje. - Danas smo posebno zahvalni Americi jer su naši sporazumi sprovedeni. Projektili `ATACMS` su se pokazali - naveo je… »
"Zahvalan sam Americi, projektili su se pokazali": Zelenski potvrdio upotrebu raketa sa kasetnom municijom, isporuka obavijena…

"Zahvalan sam Americi, projektili su se pokazali": Zelenski potvrdio upotrebu raketa sa kasetnom municijom, isporuka obavijena…

Blic 17.10.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski potvrdio je da su ukrajinske snage upotrebile projektile "ATACMS" američke proizvodnje. - Danas smo posebno zahvalni Americi jer su naši sporazumi sprovedeni. Projektili `ATACMS` su se pokazali - naveo je… »

Vesti dana »