Povezane vesti

Australiju zamenio Srbijom! Voditelj RTS-a dobio potvrdu od Ministarstva da napusti zemlju - "Ajde sada, sve ili ništa"

Australiju zamenio Srbijom! Voditelj RTS-a dobio potvrdu od Ministarstva da napusti zemlju - "Ajde sada, sve ili ništa"

Mondo 18.10.2023
Voditelj Stefan Popović napustio je Australiju i preselio se u Srbiju, a zatim otkrio i za šta daje "brdo" para, kao i na koje stvari nikada ne bi dao veliku sumu. Voditelj Stefan Popović napustio je Australiju i preselio se u Srbiju, a zatim otkrio i… »
"Ministarstvo mi je dalo potvrdu da napustim zemlju" Voditelj RTS preselio se iz Australije u Srbiju, a zbog ovog puca brdo…

"Ministarstvo mi je dalo potvrdu da napustim zemlju" Voditelj RTS preselio se iz Australije u Srbiju, a zbog ovog puca brdo…

Kurir 18.10.2023
Stefana Popovića publika je zapazila kao jednog od voditelja prethodnih izbora pesme za Evroviziju, a pre nekoliko godina Australiju je zamenio Srbijom. Прикажи ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели… »
"Ministarstvo mi je dalo potvrdu da napustim zemlju" voditelj RTS-a se iz Australije preselio u Srbiju, a tek da vidite kako…

"Ministarstvo mi je dalo potvrdu da napustim zemlju" voditelj RTS-a se iz Australije preselio u Srbiju, a tek da vidite kako…

Blic 18.10.2023
Stefana Popovića publika je zapazila kao jednog od voditelja prethodnih Beovizija, a pre nekoliko godina Australiju je zamenio Srbijom. - Sada živim ovde i biću u Beogradu do daljeg. Svima je 2020. bila teška godina zbog korone, ali je uticala da… »

Vesti dana »