Povezane vesti
(Foto) Pojas i put Tamara Vučić gošća prve dame Kine, evo šta joj se posebno dopalo
Dnevnik 18.10.2023
Supruga predsednika Srbije Tamara Vučić bila je u Pekingu gošća prve dame Narodne Republike Kine Peng Lijuen, u okviru programa koji je supruga kineskog predsednika priredila za supruge lidera, učesnika Trećeg foruma za međunarodnu saradnju „Pojas i… »
Tamara Vučić u Pekingu gošća prve dame NR Kine Peng Lijuen
Euronews 18.10.2023
Supruga predsednika Srbije Tamara Vučić bila je danas u Pekingu gošća prve dame NR Kine Peng Lijuen, u okviru programa koji je supruga kineskog predsednika priredila za supruge lidera, učesnika Trećeg foruma za međunarodnu saradnju "Pojas i put". U… »
Tamara Vučić u Pekingu gošća prve dame NR Kine
Telegraf 18.10.2023
Gošćama iz daleka priređen je i kolaž sačinjen od predstave tradicionalne kineske opere, instrumentalne izvedbe na kineskoj harfi (gućinu) i horskoj pesmi dece etničke manjine sa juga Kine. Supruga predsednika Srbije, gospođa Tamara Vučić, bila je danas… »
Vesti dana »
Komercijalni brodovi na meti dok Iran preti ključnoj energetskoj tranzitnoj tački u Zalivu
Slobodna Evropa pre 44 minutajoš 43 povezane
Raketama i dronovima izvršen napad na američku bazu u Kuvajtu, ranjeno 100 vojnika
RTV pre 14 minutajoš 66 povezanih
Nakon problema sa instant plaćanjem, Narodna banka Srbije izdala novo saopštenje
Telegraf pre 1 satjoš 22 povezane
Lista studenata i građana „Bor, naša odgovornost“ pozvali na skup „Budi glas promene“
Ist media pre 3 satajoš 23 povezane




