Povezane vesti

„Dugujem tri miliona evra, zelenaši mi rekli da će mi polomiti noge“: Vlahovićevom saigraču porok uništio život…

„Dugujem tri miliona evra, zelenaši mi rekli da će mi polomiti noge“: Vlahovićevom saigraču porok uništio život…

Nova 18.10.2023
Skandal oko klađenja ne prestaje da drma Italiju, a novi detalji još više šokiraju javnost. Sada je glavni akter priče Nikolo Fađoli iz Juventusa otkrio detalje o pretnjama koje je dobijao i o svemu što mu se dešavalo. Za njega je prvo otkriveno… »
„Pretili su mi da će mi slomiti noge, dugovao sam 3 miliona“

„Pretili su mi da će mi slomiti noge, dugovao sam 3 miliona“

Sport klub 18.10.2023
Nikolo Fađoli prvi je osuđeni u aferi ilegalnog klađenja na fudbalske mečeve koja je duboko potresla italijanski fudbal. Fađoli je, što se tiče kazne, prošao lakše jer je priznao sve za šta ga je istraga teretila, a istražiteljima je otkrio i… »
Zbog dugova hoće da mu lome noge? Igrač Juventusa u sve većim problemima

Zbog dugova hoće da mu lome noge? Igrač Juventusa u sve većim problemima

Večernje novosti 18.10.2023
Fudbalski reprezentativci Italije Nikolo Zaniolo i Sandro Tonali nedavno su napustili trening kamp nacionale selekcije jer su se našli pod policijskom istragom zbog sumnje da su umešani u ilegalno klađenje, a momak koji je pre njih bio na "meti"… »
Fađolijeva ispovest - Dug od TRI miliona evra, uzimao pare od saigrača, primao pretnje da će mu lomiti noge!

Fađolijeva ispovest - Dug od TRI miliona evra, uzimao pare od saigrača, primao pretnje da će mu lomiti noge!

Sportske.net 18.10.2023
Skandal sa ilegalnim klađenjem potresa italijanski fudbal, a najviše Sandra Tonalija i Nikola Fađolija. Već smo pisali ranije danas da je Sandro Tonali priznao na saslušanju kod javnog tužioca da se kladio čak i na mečeve Milana kada nije igrao, a… »
Šokantno priznanje italijanskih fudbalera: Kladili se na svoje klubove, pozajmljivali novac od saigrača, čeka ih pakao

Šokantno priznanje italijanskih fudbalera: Kladili se na svoje klubove, pozajmljivali novac od saigrača, čeka ih pakao

Večernje novosti 18.10.2023
Sandro Tonali prolazi kroz najteži period u karijeri. FOTO: AP/Tanjug Zbog svoje zavisnosti od kockanja, koja je procurila sada u javnost, Tonaliju preti suspenzija od čak godinu dana. Gazeta delo sport danas otkriva da je Tonali saslušan od strane… »
Tonalijevo šokantno priznanje, kladio se na svoj Milan i čeka ga duga suspenzija!

Tonalijevo šokantno priznanje, kladio se na svoj Milan i čeka ga duga suspenzija!

Sportske.net 18.10.2023
Sandro Tonali prolazi kroz najteži period u karijeri. Zbog svoje zavisnosti od kockanja, koja je procurela sada u javnost, Tonaliju preti suspenzija od čak godinu dana. Gazeta delo sport danas otkriva da je Tonali saslušan od strane federalnog tužioca… »

Vesti dana »