Povezane vesti

"Mislio sam da dolazi pevačica, kad ono trafostanica" - Brena zbog komentara konobara okrenula novi list, navukla i Bobu

"Mislio sam da dolazi pevačica, kad ono trafostanica" - Brena zbog komentara konobara okrenula novi list, navukla i Bobu

Mondo 18.10.2023
Lepa Brena otkrila je kako u sedmoj deceniji održava savršenu liniju na kojoj joj mnogi mogu pozavideti. Lepa Brena otkrila je kako u sedmoj deceniji održava savršenu liniju na kojoj joj mnogi mogu pozavideti. Lepa Brena koja je sve oduševila kada se… »
Lepa Brena zbog konobara smršala skoro 20 KG,: a evo i kako: "i Bobu sam navukla na zdravo", pevačica otkrila sve tajne svog…

Lepa Brena zbog konobara smršala skoro 20 KG,: a evo i kako: "i Bobu sam navukla na zdravo", pevačica otkrila sve tajne svog…

Blic 18.10.2023
Pevačica Lepa Brena u sedmoj je deceniji života, a po mišljenju mnogih, vreme za nju kao da je stalo. Ipak, kao i svaka druga žena, i ona je u jednom periodu života kuburila sa kilogramima, ali je zahvaljujući pravilnoj ishranibrzo dovela figuru do… »
Brena se zbog komentara konobara odlučila za šok potez! Nakon što je izjavio da izgleda kao trafostanica , pevačica uradila…

Brena se zbog komentara konobara odlučila za šok potez! Nakon što je izjavio da izgleda kao trafostanica , pevačica uradila…

Kurir 18.10.2023
Lepa Brena u sedmoj je deceniji života, a po mišljenju mnogih, vreme za nju kao da je stalo. Ipak, kao i svaka druga žena, i ona je u jednom periodu života kuburila sa kilogramima, ali je zahvaljujući pravilnoj ishranibrzo dovela figuru do željenog… »

Vesti dana »