Povezane vesti

Nikolina pišek se oglasila nakon otkazivanja koncerta Saše Kovačevića: "Sramota me je..." Evo šta je poručila bivšem…

Nikolina pišek se oglasila nakon otkazivanja koncerta Saše Kovačevića: "Sramota me je..." Evo šta je poručila bivšem…

Kurir 18.10.2023
Danas je sve iznenadila vest da je otkazan koncert Saše Kovačevića u Bibinju kod Zadra, a kako su naveli iz opštine razlog je neslaganje stanovnika sa izborom muzičara. - Na veliku žalost nas kao organizatora, ali i velikog broja zainteresovane… »
"Mutna vremena!": Nikolina reagovala nakon što su Saši Kovačeviću otkazali koncert u Hrvatskoj - Javno mu obećala jedno!

"Mutna vremena!": Nikolina reagovala nakon što su Saši Kovačeviću otkazali koncert u Hrvatskoj - Javno mu obećala jedno!

Mondo 18.10.2023
Pevaču Saši Kovačeviću otkazan je nastup u Hrvatskoj u mestu koje se nalazi blizu Zadra, a sada je sve prokomentarisala Nikolina Pišek. Pevaču Saši Kovačeviću otkazan je nastup u Hrvatskoj u mestu koje se nalazi blizu Zadra, a sada je sve… »
“Sramota me je”: Nikolina Pišek se oglasila nakon otkazivanja koncerta Saše Kovačevića u Zadru

“Sramota me je”: Nikolina Pišek se oglasila nakon otkazivanja koncerta Saše Kovačevića u Zadru

Vesti online 18.10.2023
Danas je sve iznenadila vest da je otkazan koncert Saše Kovačevića u Bibinju kod Zadra, a kako su naveli iz opštine razlog je neslaganje stanovnika sa izborom muzičara. – Na veliku žalost nas kao organizatora, ali i velikog broja zainteresovane… »
"Sram me je": Oglasila se Nikolina Pišek nakon što su Saši Kovačeviću otkazali koncert u Hrvatskoj - pevaču javno dala…

"Sram me je": Oglasila se Nikolina Pišek nakon što su Saši Kovačeviću otkazali koncert u Hrvatskoj - pevaču javno dala…

Blic 18.10.2023
Pevaču Saši Kovačeviću otkazan je nastup u Hrvatskoj u mestu koje se nalazi blizu Zadra. I dok Aleksandra Prijović rasprodaje i petu Arenu u Zagrebu, manji nastupi srpskih izvođača su ovih dana otkazani u Hrvatskoj. Tim povodom oglasila se i… »
U Hrvatskoj masovno otkazuju koncerte našim pevačima: Na red došao i Saša Kovačević! Sudbina najvećeg i dalje pod velom…

U Hrvatskoj masovno otkazuju koncerte našim pevačima: Na red došao i Saša Kovačević! Sudbina najvećeg i dalje pod velom…

Kurir 18.10.2023
I dok Aleksandra Prijović rasprodaje i petu Arenu u Zagrebu, manji nastupi srpskih izvođača su ovih dana otkazani u Hrvatskoj. Tako je sada otkazan nastup Saše Kovačevića koji je trebalo da bude održan u restoranu "Berekin" u jednom mestu u blizini… »
Na zahtev meštana otkazan nastup Saše Kovačevića u Hrvatskoj: Oglasio se vlasnik restorana: "Žao nam je, dobijali smo…

Na zahtev meštana otkazan nastup Saše Kovačevića u Hrvatskoj: Oglasio se vlasnik restorana: "Žao nam je, dobijali smo…

Blic 18.10.2023
Pevaču Saši Kovačeviću otkazan je nastup u Hrvatskoj u mestu koje se nalazi blizu Zadra. I dok Aleksandra Prijović rasprodaje i petu Arenu u Zagrebu, manji nastupi srpskih izvođača su ovih dana otkazani u Hrvatskoj. Tako je sada otkazan nastup… »
Zbog meštana otkazan nastup Saše Kovačevića u Hrvatskoj! Vlasnik restorana - "Sve se dogodilo brzo, dobili smo pozive!"

Zbog meštana otkazan nastup Saše Kovačevića u Hrvatskoj! Vlasnik restorana - "Sve se dogodilo brzo, dobili smo pozive!"

Mondo 18.10.2023
Saša Kovačević imao je zakazan nastup u jednom restoranu u Hrvatskoj, ali je zbog, kako se navodi, meštana otkazan. Saša Kovačević imao je zakazan nastup u jednom restoranu u Hrvatskoj, ali je zbog, kako se navodi, meštana otkazan. I dok… »
Hrvatska objavila rat „cajkama“: Zabranjuju koncerte srpskih folk zvezda jedan za drugim, a sudbina najvećeg ostaje…

Hrvatska objavila rat „cajkama“: Zabranjuju koncerte srpskih folk zvezda jedan za drugim, a sudbina najvećeg ostaje…

Nova 18.10.2023
Dok Aleksandra Prijović rasprodaje i petu Arenu u Zagrebu, manji nastupi srpskih izvođača su ovih dana otkazani u Hrvatskoj. Tako je sada otkazan nastup Saše Kovačevića koji je trebalo da bude održan u restoranu Berekin u jednom mestu u blizini… »

Vesti dana »