Povezane vesti

"Vučem traume iz detinjstva, oca nisam videla 4 godine": Dragana Kosjerina se prisetila rata i izbeglištva iz Sarajeva

"Vučem traume iz detinjstva, oca nisam videla 4 godine": Dragana Kosjerina se prisetila rata i izbeglištva iz Sarajeva

Mondo 18.10.2023
Dragana Kosjerina važi za jedno od najlepših TV lica, a kako navodi detinjstvo joj je bio prilično turbulentno. Dragana Kosjerina važi za jedno od najlepših TV lica, a kako navodi detinjstvo joj je bio prilično turbulentno. Dragana Kosjerina je… »
"Oca nisam videla četiri godine, imam traume iz detinjstva": Dragana Kosjerina o bolnoj temi, malo ko zna za ove detalje iz…

"Oca nisam videla četiri godine, imam traume iz detinjstva": Dragana Kosjerina o bolnoj temi, malo ko zna za ove detalje iz…

Blic 18.10.2023
Dragana Kosjerina važi za jednu od najlepših voditeljki, a publiku je osvojila svojom neposrednošću i elegantnim stilom, ipak, o njenom privatnom životu se ne zna mnogo toga. Popularnost je stekla kao sportska novinarka, a danas je voditeljka jednog… »
„Oca nisam videla četiri godine, vučem traume iz detinjstva“: Dragana Kosjerina otkrila bolne detalje iz svog života

„Oca nisam videla četiri godine, vučem traume iz detinjstva“: Dragana Kosjerina otkrila bolne detalje iz svog života

Nova 18.10.2023
Dragana Kosjerina važi za jednu od najlepših voditeljki, svoju karijeru je započela kao model danas je jedno od zaštitnih lica RTS. Dragana Kosjerina je popularnost stekla kao sportska novinarka, a danas je voditeljka jednog kviza. Tokom svoje… »
Dragana Kosjerina o traumama iz detinjstva: Zbog toga sam brzo odrasla! Voditeljka iskrena kao nikada do sada: Nakon rata...

Dragana Kosjerina o traumama iz detinjstva: Zbog toga sam brzo odrasla! Voditeljka iskrena kao nikada do sada: Nakon rata...

Kurir 18.10.2023
Dragana Kosjerina ispričala je da joj detinjstvo nije bilo lako, prvo zbog toga što je njena porodica morala da izbegne iz rodnog Sarajeva zbog rata, a kada su se svi snašli i stacionirali, njeni roditelji su se razveli. Dragana Kosjerina stalno je… »
"Greškom lekara su mi polomljena tri pršljena": Naša glumica jedva preživela porođaj, a danas živi daleko od Srbije…

"Greškom lekara su mi polomljena tri pršljena": Naša glumica jedva preživela porođaj, a danas živi daleko od Srbije…

Blic 17.10.2023
Glumicu Ivanu Jovanović proslavila je glavna uloga u seriji "Greh njene majke", a publika je posle Nede mogla da je vidi samo u pozorištu, dok nije napustila Srbiju, te se o njenom životu zna vrlo malo. Iako je svima ostala u sećanju kao simpatična… »

Vesti dana »