Povezane vesti

Jeleni rozgi se udvaraju žene posle raskida sa Hauserom: "Bilo je bračnih ponuda, nisam zainteresovana"

Jeleni rozgi se udvaraju žene posle raskida sa Hauserom: "Bilo je bračnih ponuda, nisam zainteresovana"

Dnevnik 18.10.2023
Hrvatska pevačica Jelena Rozga jedna je od najpoželjnijih žena s naših prostora, a o njenom ljubavnom životu nakon raskida sa Stjepanom Hauserom ne zna se gotovo ništa, jer o istom i ne želi da priča. Iako ne govori javno o svom ljubavnom životu… »
Bilo je bračnih ponuda i od žena! Rozga progovorila o udvaranju lepšeg pola nakon raskida s Hauserom - ovako im odgovori

Bilo je bračnih ponuda i od žena! Rozga progovorila o udvaranju lepšeg pola nakon raskida s Hauserom - ovako im odgovori

Mondo 18.10.2023
Pored sjajnog glasa, Jelena Rozga je miljenica muškog roda zbog svog izgleda, a po svemu sudeći i ženskog! Pored sjajnog glasa, Jelena Rozga je miljenica muškog roda zbog svog izgleda, a po svemu sudeći i ženskog! Hrvatska pevačica Jelena Rozga… »
Rozgi se udvaraju žene posle raskida sa Hauserom! Jelena progovorila o udvaranju lepšeg pola: Bilo je bračnih ponuda...

Rozgi se udvaraju žene posle raskida sa Hauserom! Jelena progovorila o udvaranju lepšeg pola: Bilo je bračnih ponuda...

Kurir 18.10.2023
Hrvatska pevačica Jelena Rozga jedna je od najpoželjnijih žena s naših prostora, a o njenom ljubavnom životu nakon raskida sa Stjepanom Hauserom ne zna se gotovo ništa, jer o istom i ne želi da priča. Iako ne govori javno o svom ljubavnom životu… »
„Prilaze mi žene i nude brak“: Jelena Rozga progovorila o udvaranjima, pa otkrila kako reguje na različite ponude koje…

„Prilaze mi žene i nude brak“: Jelena Rozga progovorila o udvaranjima, pa otkrila kako reguje na različite ponude koje…

Nova 18.10.2023
Jelena Rozga važi za jednu od najlepših žena na našim prostorima. Hrvatska pevačica ne govori javno o svom ljubavnom životu, ali ono što je poznato jeste da ima udvarače na sve strane, ali i da neretko dobija ljubavne ponude i od žena. Kako je… »
"Prilaze mi žene, nude bračne ponude": Jelena Rozga otkrila sve o udvaranjima lepšeg pola, a evo šta im je poručila

"Prilaze mi žene, nude bračne ponude": Jelena Rozga otkrila sve o udvaranjima lepšeg pola, a evo šta im je poručila

Blic 18.10.2023
Hrvatska pevačica Jelena Rozga jedna je od najpoželjnijih žena sa naših prostora. Iako ne govori javno o svom ljubavnom životu, ni sama ne može da porekne da udvarača ima na sve strane, ali i da neretko dobija ljubavne ponude i od žena. Kako… »

Vesti dana »