Povezane vesti

Tada sam znala da više neću moći da budem majka!: Lea Kiš otkrila stravičan događaj - "imala sam 15 min da preživim"

Tada sam znala da više neću moći da budem majka!: Lea Kiš otkrila stravičan događaj - "imala sam 15 min da preživim"

Mondo 18.10.2023
Malo ko zna da je Lea Kiš prošla kroz pravu agoniju, i da je pre nekoliko decenija jedva preživela! Malo ko zna da je Lea Kiš prošla kroz pravu agoniju, i da je pre nekoliko decenija jedva preživela! Voditeljka Lea Kiš prisutna je na domaćoj sceni… »
Stravična sudbina lee Kiš! Ispričala jezive detalje, bila je na ivici smrti: "Pukla mi je aorta, imala sam 15 minuta da…

Stravična sudbina lee Kiš! Ispričala jezive detalje, bila je na ivici smrti: "Pukla mi je aorta, imala sam 15 minuta da…

Kurir 18.10.2023
Voditeljka Lea Kiš prisutna je na domaćoj sceni već dugi niz godina i prepoznatljiva je po svom osmehu koji gotovo nikad ne skida sa lice, međutim malo ko zna da je prošla kroz agoniju i da je pre nekoliko decenija jedva preživela. Ona je sada… »
"Pukla mi je aorta u stomaku, imala sam 15 minuta da preživim": Lea Kiš bila na ivici smrti, iznela potresne detalje iz svog…

"Pukla mi je aorta u stomaku, imala sam 15 minuta da preživim": Lea Kiš bila na ivici smrti, iznela potresne detalje iz svog…

Blic 18.10.2023
Voditeljka Lea Kiš Jokić ne skida osmeh sa lica, a malo ko zna da je prošla kroz agoniju. Ona je sada otvorila dušu o bolnoj temi. Ona je sa 15 počela da radi kao voditelj na radiju, a sa 18 godine je počela da radi na TV Beograd. Voditeljka se… »

Vesti dana »