Povezane vesti

Šapić: Nikada neću odustati da uvodim red

Šapić: Nikada neću odustati da uvodim red

Politika 18.10.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da ga rad i rezultati, kao i sve ono što je radio poslednjih 14 godina, preporučuju da nastavi da vodi Beograd, uvodi red i suprotstavlja se opstrukciji raznih struktura. Kaže da od toga… »
Šapić: Saradnja sa Vučićem počela pre dve i po godine, sada se i nastavlja

Šapić: Saradnja sa Vučićem počela pre dve i po godine, sada se i nastavlja

Nova 18.10.2023
Gradonačelnik Beograda u ostavci Aleksandar Šapić izjavio je danas da je njegova saradnja sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem počela pre dve i po godine, a da se sada i nastavlja. „Bez obzira na sve te gradske, ovakve i onakve priče, mi… »
Šapić: Saradnja sa Vučićem počela pre dve i po godine, sada se i nastavlja

Šapić: Saradnja sa Vučićem počela pre dve i po godine, sada se i nastavlja

Novi magazin 18.10.2023
Gradonačelnik Beograda u ostavci Aleksandar Šapić izjavio je danas da je njegova saradnja sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem počela pre dve i po godine, a da se sada i nastavlja. "Bez obzira na sve te gradske, ovakve i onakve priče, mi… »
Gradonačelnik Šapić: Neću odustati da uvodim red uprkos svim napadima

Gradonačelnik Šapić: Neću odustati da uvodim red uprkos svim napadima

Telegraf 18.10.2023
Uvođenje reda u javni gradski prevoz je upravo novi sistem koji je pojednostavljen, moderan, ali i da je po prvi put naplata karata u rukama Grada. Rad i rezultati, sve ono što sam radio u poslednjih četrnaest godina, preporučuju me da nastavim da… »
Šapić: Saradnja sa Vučićem počela pre dve i po godine, sada se i nastavlja

Šapić: Saradnja sa Vučićem počela pre dve i po godine, sada se i nastavlja

Danas 18.10.2023
Gradonačelnik Beograda u ostavci Aleksandar Šapić izjavio je danas da je njegova saradnja sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem počela pre dve i po godine, a da se sada i nastavlja. „Bez obzira na sve te gradske, ovakve i onakve priče, mi… »

Vesti dana »