Povezane vesti

Dragan Đilas: Čim se Vučić oseća ugroženim počinju brutalni napadi na opoziciju

Dragan Đilas: Čim se Vučić oseća ugroženim počinju brutalni napadi na opoziciju

N1 Info 19.10.2023
Predsednik Stanke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je da su se mogli očekivati obnovljeni napadi naprednjaka na njega i, kako je rekao, povratak na naslovne strane tabloida. „Mnogo puta sam rekao da će (predsednik Srbije) Aleksandar Vučić, kad… »
Đilas: Očekivao sam povratak na naslovne strane tabloda, Vučić napada opoziciju čim se oseti ugroženim

Đilas: Očekivao sam povratak na naslovne strane tabloda, Vučić napada opoziciju čim se oseti ugroženim

Nova 19.10.2023
Predsednik Stanke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da su se mogli očekivati obnovljeni napadi naprednjaka na njega i, kako je rekao, povratak na naslovne strane tabloda. „Mnogo puta sam rekao da će (predsednik Srbije) Aleksandar… »
Đilas: Vučić se oseća ugroženim zato brutalno napada opoziciju, izdržaćemo

Đilas: Vučić se oseća ugroženim zato brutalno napada opoziciju, izdržaćemo

Beta 19.10.2023
Predsednik Stanke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas da se moglo očekivati obnovljeni napadi naprednjaka na njega i, kako je rekao, povratak na naslovne strane tabloda. "Mnogo puta sam rekao da će (predsednik Srbije) Aleksandar Vučić, kad… »
Đilas: Čim je opet počeo napad na opoziciju, znači da se Vučić oseća ugroženim, ali džaba mu

Đilas: Čim je opet počeo napad na opoziciju, znači da se Vučić oseća ugroženim, ali džaba mu

Radio 021 19.10.2023
Predsednik Stanke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je da su se mogli očekivati obnovljeni napadi naprednjaka na njega i, kako je rekao, povratak na naslovne strane tabloda. "Mnogo puta sam rekao da će (predsednik Srbije) Aleksandar Vučić, kad se… »
Đilas: Vučić se oseća ugroženim, zato brutalno napada opoziciju

Đilas: Vučić se oseća ugroženim, zato brutalno napada opoziciju

Novi magazin 19.10.2023
Predsednik Stanke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas da su se moglo očekivati obnovljeni napadi naprednjaka na njega i, kako je rekao, povratak na naslovne strane tabloda. "Mnogo puta sam rekao da će (predsednik Srbije) Aleksandar Vučić… »

Vesti dana »