Povezane vesti

Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući, ja i Spajić nismo novi Milo i Momir

Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući, ja i Spajić nismo novi Milo i Momir

Politika 19.10.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da odnosi sa Srbijom, nezavisno od političkih elita koje su u određenom trenutku na vlasti, moraju biti najbolji mogući. „To osećaju i tako smatraju i građani u Crnoj Gori i građani u Srbiji. I to… »
Milatović: Odnosi Crne Gore i Srbije moraju biti najbolji mogući, tako smatraju građani

Milatović: Odnosi Crne Gore i Srbije moraju biti najbolji mogući, tako smatraju građani

RTV 19.10.2023
PODGORICA - Odnosi Crne Gore i Srbije moraju biti najbolji mogući, jer to osećaju i tako smatraju i građani u Croj Gori i građani u Srbiji, poručio je crnogorski predsednik Jakov Milatović i istakao da je to i njegova politika. "I to je i moja… »
Milatović: Odnosi Srbije i Crne Gore moraju biti najbolji mogući bez obzira na trenutnu vlast

Milatović: Odnosi Srbije i Crne Gore moraju biti najbolji mogući bez obzira na trenutnu vlast

N1 Info 19.10.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da odnosi sa Srbijom, nezavisno od političkih elita koje su u određenom trenutku na vlasti, moraju biti najbolji mogući. „To osećaju i tako smatraju i građani u Crnoj Gori i građani u Srbiji. I to… »
Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući bez obzira na trenutnu vlast

Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući bez obzira na trenutnu vlast

Novi magazin 19.10.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da odnosi sa Srbijom, nezavisno od političkih elita koje su u određenom trenutku na vlasti, moraju biti najbolji mogući. "To osećaju i tako smatraju i građani u Crnoj Gori i građani u Srbiji. I to je… »

Vesti dana »