Povezane vesti

Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući, ja i Spajić nismo novi Milo i Momir

Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući, ja i Spajić nismo novi Milo i Momir

Radio sto plus 19.10.2023
“To osećaju i tako smatraju i građani u Crnoj Gori i građani u Srbiji. I to je i moja politika. Naši odnosi se, pre svega, baziraju na ekonomskoj važnosti ali i na tradicionalnim istorijskim vezama naše dve države”, rekao je Milatović u… »
Stvari su se drastično popravile od 2020. Godine! Milatović: Odnosi Srbije i Crne Gore moraju biti najbolji mogući!

Stvari su se drastično popravile od 2020. Godine! Milatović: Odnosi Srbije i Crne Gore moraju biti najbolji mogući!

Kurir 19.10.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući, jer tako smatraju građani obe zemlje. - To je i moja politika. Naši odnosi se, pre svega, baziraju na ekonomskoj važnosti, ali i na tradicionalnim… »
"Tako smatraju građani obe zemlje": Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući

"Tako smatraju građani obe zemlje": Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući

Blic 19.10.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući, jer tako smatraju građani obe zemlje. - To je i moja politika. Naši odnosi se, pre svega, baziraju na ekonomskoj važnosti, ali i na tradicionalnim… »
Milatović: Odnosi Crne Gore i Srbije moraju biti najbolji mogući, tako smatraju građani

Milatović: Odnosi Crne Gore i Srbije moraju biti najbolji mogući, tako smatraju građani

Dnevnik 19.10.2023
BEOGRAD/PODGORICA: Odnosi Crne Gore i Srbije moraju biti najbolji mogući, jer to osećaju i tako smatraju i građani u Croj Gori i građani u Srbiji, poručio je crnogorski predsednik Jakov Milatović i istakao da je to i njegova politika. "I to je i… »
Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući, ja i Spajić nismo novi Milo i Momir

Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući, ja i Spajić nismo novi Milo i Momir

Beta 19.10.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da odnosi sa Srbijom, nezavisno od političkih elita koje su u određenom trenutku na vlasti, moraju biti najbolji mogući. "To osjećaju i tako smatraju i građani u Crnoj Gori i građani u Srbiji. I to je… »
Milatović: Jakov i Milojko nisu novi Milo i Momir

Milatović: Jakov i Milojko nisu novi Milo i Momir

Danas 19.10.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da odnosi sa Srbijom, nezavisno od političkih elita koje su u određenom trenutku na vlasti, moraju biti najbolji mogući. „To osećaju i tako smatraju i građani u Crnoj Gori i građani u Srbiji. I to… »
Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući, Spajić i ja nismo novi Milo i Momir

Milatović: Odnosi sa Srbijom moraju biti najbolji mogući, Spajić i ja nismo novi Milo i Momir

Insajder 19.10.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da odnosi sa Srbijom, nezavisno od političkih elita koje su u određenom trenutku na vlasti, moraju biti najbolji mogući. "To osećaju i tako smatraju i građani u Crnoj Gori i građani u Srbiji. I to je… »

Vesti dana »