Povezane vesti

Lavrov u Severnoj Koreji: Vojna politika SAD i njihovih saveznika opasna

Lavrov u Severnoj Koreji: Vojna politika SAD i njihovih saveznika opasna

Danas 19.10.2023
Šef ruske diplomatije Sergje vrov osudio je danas, kako je rekao, „opasnu“ vojnu politiku SAD i njihovih japanskih i južnokorejskih saveznika prema Severnoj Koreji, posle razgovora u Pjongjangu sa severnokorejskim vođama. „Mi smo, kao i naši… »
Lavrov u Severnoj Koreji ocenio opasnom vojnu politiku SAD i njihovih saveznika

Lavrov u Severnoj Koreji ocenio opasnom vojnu politiku SAD i njihovih saveznika

Novi magazin 19.10.2023
Šef ruske diplomatije Sergej Lavrov osudio je danas, kako je rekao, "opasnu" vojnu politiku SAD i njihovih japanskih i južnokorejskih saveznika prema Severnoj Koreji, posle razgovora u Pjongjangu sa severnokorejskim vođama. "Mi smo, kao i naši… »
"Opasna vojna politika Amerike": Lavrov u Severnoj Koreji zabrinut što SAD u regionu postavljaju "nuklearne elemente"

"Opasna vojna politika Amerike": Lavrov u Severnoj Koreji zabrinut što SAD u regionu postavljaju "nuklearne elemente"

Kurir 19.10.2023
Šef ruske diplomatije Sergje vrov osudio je danas, kako je rekao, "opasnu" vojnu politiku SAD i njihovih japanskih i južnokorejskih saveznika prema Severnoj Koreji, posle razgovora u Pjongjangu sa severnokorejskim vođstvom. - Mi smo, kao i naši… »
Lavrov u Severnoj Koreji: Opasna vojna politika SAD i njenih saveznika

Lavrov u Severnoj Koreji: Opasna vojna politika SAD i njenih saveznika

Insajder 19.10.2023
Šef ruske diplomatije Sergej Lavrov osudio je, kako je rekao, "opasnu" vojnu politiku SAD i japanskih i južnokorejskih saveznika prema Severnoj Koreji, posle razgovora u Pjongjangu sa severnokorejskim vođama. "Mi smo, kao i naši severnokorejski… »

Vesti dana »