Povezane vesti
Za sufinansiranje regionalnog razvoja 325 miliona dinara
Sandžak press 19.10.2023
Zamenik predsednika Stranke pravde i pomirenja i ministar za ravnomerni regionalni razvoj u Vladi Srbije Edin Đerlek dodelio je u sredu 18. oktobra 2023. godine, ugovore o sufinansiranju projekata za izradu razvojnih dokumenata regionalnog razvoja… »
Značajna podrška Vranju za projekat ,,Lokalni plan upravljanja komunalnim otpadom"
OK radio 19.10.2023
Ministar za ravnomerni regionalni razvoj Edin Đerlek dodelio je juče Ugovore o sufinansiranju izrade razvojnih dokumenata regionalnog razvoja, gradonačelnicima i predsednicima 19 gradova i opština u Srbiji. U ime rukovodstva Grada Vranja, svečanosti je… »
Potpisan ugovor o Planu održive urbane mobilnosti Užica
Zoom UE 19.10.2023
UŽICE – Ministar za ravnomerni regionalni razvoj Edin Đerlek dodelio je predstavnicima lokalnih samouprava ugovore u okviru Programa podsticanja regionalnog rasta u Srbiji i naglasio da je rebalansom budžeta pored dosadašnjih 325 miliona dinara… »
Vesti dana »

Sneg već parališe Srbiju. Kolaps preko Čestobrodice, zimska oprema obavezna i pre 1. novembra
Glas Zaječara pre 33 minutajoš 112 povezane

Novi Sad: Sednica Skupštine grada, vlast odbija da raspiše izbore za mesne zajednice
Beta pre 1 satjoš 14 povezanih

Vučić: Pruga Novi Sad-Subotica pušta se u saobraćaj u sredu, povratna karta do Beograda 2.000 dinara
RTV pre 13 minutajoš 27 povezanih

Poslednji brod iz međunarodne flotile za pomoć Gazi presretnut od strane Izraela
Radio 021 pre 38 minutajoš 13 povezanih

Dvoje ubijeno, troje teško ranjeno u Mančesteru: Napadač ubijen, uhapšeno još troje
Radio 021 pre 2 satajoš 15 povezanih