Povezane vesti

Buran početak 75. Sajma knjiga u Frankfurtu

Buran početak 75. Sajma knjiga u Frankfurtu

Vesti online 19.10.2023
Na otvaranju Frankfurtskog sajma knjiga slovenački filozof Slavoj Žižek je svojim govorom o sukobu na Bliskom istoku izazvao burne reakcije. Slovenija je ove godine počasni gost sajma. Žižek: “Malo me je i sramota što sam ovde” Indonezija i… »
Žižek napravio pometnju na sajmu knjiga zbog izjava o Izraelu, publika napustila salu: Poznati filozof se ponovo oglasio

Žižek napravio pometnju na sajmu knjiga zbog izjava o Izraelu, publika napustila salu: Poznati filozof se ponovo oglasio

Nova 19.10.2023
Govor Slavoja Žižeka na sajmu knjiga u Frankfurtu, gde je govorio o aktuelnim dešavanjima na Bliskom istoku, i dalje uznemiruje deo svetske javnosti. Dan nakon govora oglasio se i sam Žižek koji je naglasio da se ne kaje zbog svojih reči. Slavoj… »
"Izrael postaje diktatura": Drama na sajmu knjiga, ljudi napustili salu: Čuveni filozof Slavoj Žižek razbesneo kritičare…

"Izrael postaje diktatura": Drama na sajmu knjiga, ljudi napustili salu: Čuveni filozof Slavoj Žižek razbesneo kritičare…

Blic 19.10.2023
Poznati slovenački filozof Slavoj Žižek na otvaranju Frankfurtskog sajma knjiga govorio je o aktuelnim događajima na Bliskom istoku. Između ostalog, rekao je da je Izrael na putu da postane diktatura i da se Palestinci doživljavaju kao problem. Iz… »
Oglasio se Slavoj Žižek nakon svog govora u Frankfurtu koji je izazvao oštre reakcije

Oglasio se Slavoj Žižek nakon svog govora u Frankfurtu koji je izazvao oštre reakcije

Danas 19.10.2023
Govor Slavoja Žižeka na sajmu knjiga u Frankfurtu, gde je govorio o aktuelnim dešavanjima na Bliskom istoku, i dalje uznemiruje deo svetske javnosti. Dan nakon govora oglasio se i sam Žižek koji je naglasio da se ne kaje zbog svojih reči. Sam Slavoj… »
Zbog njegovog govora o ratu u Izraelu, ljudi napuštali salu: Evropski zvaničnici se usprotivili, pa otišli sa skupa

Zbog njegovog govora o ratu u Izraelu, ljudi napuštali salu: Evropski zvaničnici se usprotivili, pa otišli sa skupa

Mondo 19.10.2023
Slovenački filozof Slavoj Žižek svojim govorom na otvaranju Frankfurtskog sajma knjiga izazvao je osude javnosti. Slovenački filozof Slavoj Žižek svojim govorom na otvaranju Frankfurtskog sajma knjiga izazvao je osude javnosti. Govor slovenačkog… »

Vesti dana »