Povezane vesti

Pevaču izgorela kuća, a onda nestao sa scene: Otpevao čuveni hit, a danas malo ko bi ga prepoznao: Ne liči na sebe

Pevaču izgorela kuća, a onda nestao sa scene: Otpevao čuveni hit, a danas malo ko bi ga prepoznao: Ne liči na sebe

Blic 19.10.2023
Goran Dimitrijadis Dima napravio je pravu pometnju kada je devedesetih godina snimaio svoj čuveni hit "Nije mene dušo ubilo", a nakon čega nestaje sa javne scene. - Sve te poslove sam imao bez praktično ikakve reklame, samo zahvaljujući toj pesmi… »
Pevaču izgorela kuća, završio u urgentnom: Njegov hit su 90-ih pevao ceo Balkan, bio je i taksista, a sad ga ne biste…

Pevaču izgorela kuća, završio u urgentnom: Njegov hit su 90-ih pevao ceo Balkan, bio je i taksista, a sad ga ne biste…

Kurir 19.10.2023
Goran Dimitrijadis Dima napravio je pravu pometnju kada je devedesetih godina snimaio svoj čuveni hit "Nije mene dušo ubilo", a nakon čega nestaje sa javne scene. Iako je u pojedini periodima radio i kao taksista, kao i u vreme kada se pojavila "Nije… »
U spotu nosio odelo i imao bradu, SAD ga ne biste prepoznali! Izgorela mu kuća i radio kao taksista - ovako izgleda Dima

U spotu nosio odelo i imao bradu, SAD ga ne biste prepoznali! Izgorela mu kuća i radio kao taksista - ovako izgleda Dima

Mondo 19.10.2023
Goran Dimitrijadis Dima je otpevao jedan od najvećih hitova devedesetih "Nije mene dušo ubilo" Goran Dimitrijadis Dima je otpevao jedan od najvećih hitova devedesetih "Nije mene dušo ubilo" Pevač Goran Dimitrijadis Dima napravio je pometnju… »

Vesti dana »