Povezane vesti

Napadnut srpski Jutjuber, objavio sliku iz urgentnog centra: Čoda morao na ušivanje - "Prišli mi s leđa" (foto)

Napadnut srpski Jutjuber, objavio sliku iz urgentnog centra: Čoda morao na ušivanje - "Prišli mi s leđa" (foto)

Mondo 19.10.2023
Danilo Badnjar objavio uznemirujuću sliku na Instagramu. Danilo Badnjar objavio uznemirujuću sliku na Instagramu Jutjuber Danilo Badnjar, poznatiji kao Čoda, objavio je sliku na Instagramu na kojoj se vidi okrvavljena usna i opis da je napadnut. On je… »
Jutjuber završio u Urgentnom centru nakon napada na ulici: Objavio uznemirujuću fotografiju FOTO

Jutjuber završio u Urgentnom centru nakon napada na ulici: Objavio uznemirujuću fotografiju FOTO

Nova 19.10.2023
Jutjuber napadnut na ulici. Danilo Badnjar, poznatiji kao Čoda, napadnut je sinoć na ulici. Poznati jutjuber se oglasio na svom Instagram profilu gde je objavio sliku na kojoj se jasno vide šavovi. „Pi**e napale sa leđa“, napisao je kratko Čoda… »
Napadnut jutjuber, završio u urgentnom centru: Objavio uznemirujuću fotografiju, morao je na ušivanje

Napadnut jutjuber, završio u urgentnom centru: Objavio uznemirujuću fotografiju, morao je na ušivanje

Blic 19.10.2023
Jutjuber Danilo Badnjar, poznatiji kao Čoda izazvao je opštu pometnju na društvenim mrežama, kada je podelio uznemirujuću fotografiju, kojom je obavestio brojne pratioce da je napadnut na ulici. Naime, on je objavio fotografiju pocepanih usana, gde… »
Jutjuber napadnut nasred ulice! Završio u urgentnom centru morao na ušivanje: Evo kako se desio incident: Prišli su mi…

Jutjuber napadnut nasred ulice! Završio u urgentnom centru morao na ušivanje: Evo kako se desio incident: Prišli su mi…

Kurir 19.10.2023
Danilo Badnjar, poznatiji kao Čoda izazvao je opštu pometnju na društvenim mrežama, kada je podelio uznemirujuću fotografiju, kojom je obavestio brojne pratioce da je napadnut na ulici. Naime, on je objavio fotografiju pocepanih usana, gde se jasno… »

Vesti dana »