Povezane vesti

Milić Vukašinović čeka transfuziju: Operacija je ponovo pomerena, roker se suočio sa novim problemima

Milić Vukašinović čeka transfuziju: Operacija je ponovo pomerena, roker se suočio sa novim problemima

Vesti online 19.10.2023
Roker Milić Vukašinović već neko vreme ima probleme sa zdravljem, a iako je trebalo juče da ima operaciju, ona je pomerena. Kako sada otkriva, on prima transfuziju krvi, jer mu je krvna slika loša. – Na infuziji sam. Operacija je bila zakazana… »
"Dao bih mu i srce i dve litre krvi": Folker van sebe zbog zdravstvenog stanja Milića Vukašinovića: "Nisam znao da je takva…

"Dao bih mu i srce i dve litre krvi": Folker van sebe zbog zdravstvenog stanja Milića Vukašinovića: "Nisam znao da je takva…

Blic 19.10.2023
Rokeru Miliću Vukašinoviću zakazana je operacija na srcu gde će mu lekari ugraditi stentove, a pre zahvat oglasio se i otkrio da su doktori naišli na mali problem. Povodom njegovog zdravstvenog stanja oglasio se i pevač Era Ojdanić. - Nisam znao da… »
Dao bih mu srce i dve litre krvi: Pevač se slomio nakon saznanja o stanju Milića Vukašinovića

Dao bih mu srce i dve litre krvi: Pevač se slomio nakon saznanja o stanju Milića Vukašinovića

Kurir 19.10.2023
Rokeru Miliću Vukašinoviću ponovo se pogoršalo zdravstveno stanje, te mu je zakazana operacija odložena. Kako je rekao, trenutno prima infuziju i nada se što skorijem novom terminu operacije, a sad se oglasio i njegov dugogodišnji prijatelj Era… »
Nova drama Milica vukašinovića: Zakazana mu je operacija za danas, ali su doktori naišli na problmem: "Na infuziji sam"

Nova drama Milica vukašinovića: Zakazana mu je operacija za danas, ali su doktori naišli na problmem: "Na infuziji sam"

Blic 19.10.2023
Rokeru Miliću Vukašinoviću zakazana je operacija na srcu gde će mu lekari ugraditi stentove, a pre zahvat oglasio se i otkrio da su doktori naišli na mali problem. - Na infuziji sam. Krvna slika mi je loša, pa se nadam da će mi od ovoga biti bolje… »
Milić Vukašinović ima zakazanu operaciju, doktori naišli Na problem: Javio se roker iz bolničke postelje, evo kako se…

Milić Vukašinović ima zakazanu operaciju, doktori naišli Na problem: Javio se roker iz bolničke postelje, evo kako se…

Kurir 19.10.2023
Rokeru Miliću Vukašinoviću zakazana je operacija na srcu gde će mu lekari ugraditi stentove. On se sada oglasio i otkrio da su doktori naišli na mali problem. - Na infuziji sam. Krva slika mi je loša, pa se nadam da će mi od ovoga biti bolje. Ako… »

Vesti dana »

EURO uživo: Remi u Frankfurtu, Mbape trenira sa maskom

EURO uživo: Remi u Frankfurtu, Mbape trenira sa maskom

Sport klub pre 11 minutajoš 136 povezanih
Zlato za srpsku štafetu 4×100 slobodno na EP

Zlato za srpsku štafetu 4×100 slobodno na EP

Radio sto plus pre 22 minutajoš 18 povezanih
U požaru u fabrici u Šidu poginuo jedan radnik

U požaru u fabrici u Šidu poginuo jedan radnik

Moj Novi Sad pre 1 satjoš 61 povezana