Povezane vesti

Danica Ristovski nije sama! Lazar otpočeo zajednički život sa 39 godina mlađom Anicom, a glumica našla utehu

Danica Ristovski nije sama! Lazar otpočeo zajednički život sa 39 godina mlađom Anicom, a glumica našla utehu

Story 19.10.2023
Vest da su Danica i Lazar Ristovski okončali četiri decenije dug brak nije ni približno iznenadila kao činjenica da je glumac posle razvoda otpočeo zajednički život sa 39 godina mlađom izabranicom Anicom Lazić. U svemu tome Danica Ristovski nije… »
Danica ušla u ring i spremna za borbu: Bivšu ženu Lazara Ristovskog u ovom izdanju još nismo videli FOTO

Danica ušla u ring i spremna za borbu: Bivšu ženu Lazara Ristovskog u ovom izdanju još nismo videli FOTO

Nova 19.10.2023
Glumac Lazar Ristovski i njegova koleginica Danica Ristovski razveli su se nakon nekoliko decenija braka, a on je pronašao utehu u znatno mlađoj koleginici. U pitanju je Anica Lazić od koje je Ristovski stariji 39 godina, a pisalo se i da je zbog nje… »
"Ne bih se ja sa njom: Z***bavao" Bivša žena Lazara Ristovskog u ringu sa bokserskim rukavicama - Danicu ovakvu do sad nismo…

"Ne bih se ja sa njom: Z***bavao" Bivša žena Lazara Ristovskog u ringu sa bokserskim rukavicama - Danicu ovakvu do sad nismo…

Blic 19.10.2023
Glumac Lazar Ristovski je nakon razvoda od supruge Danice Ristovski započeo vezu sa 39 godine mlađom devojkom Anicom Lazić. Kako prenose domaći mediji, Danica navodno ne može da poveruje da je Lazar zaljubljen u devojku koja može da mu bude unuka po… »
"Laza Ristovski i ja jurimo 50 godina mlađe žene": Era Ojdanić šokirao izjavom o glumcu nakon vesti da je u vezi sa 39…

"Laza Ristovski i ja jurimo 50 godina mlađe žene": Era Ojdanić šokirao izjavom o glumcu nakon vesti da je u vezi sa 39…

Blic 19.10.2023
Glumac Lazar Ristovski je nakon razvoda od supruge Danice Ristovski započeo vezu sa 39 godine mlađom devojkom Anicom Lazić. Folker Era Ojdanić je u emisiji kod Ognjena Amidžića priznao da je njegova najmlađa partnerka sa kojom se viđao bila 43… »
"Laza i ja jurimo 50 godina mlađe ribe" Šok izjava Ere Ojdanića: Mi smo konjine u punoj snazi! Ima teoriju zašto cure jure…

"Laza i ja jurimo 50 godina mlađe ribe" Šok izjava Ere Ojdanića: Mi smo konjine u punoj snazi! Ima teoriju zašto cure jure…

Kurir 19.10.2023
Folker Era Ojdanić gostovao je u emisiji "Amidži šou", gde je rekao da je najmlađa partnerka s kojom se viđao bila 43 godine mlađa od njega, te i da je pazio da ne uđe u vezu s devojkom koja je maloletna. On je kasnije tokom razgovora na pomenutu… »

Vesti dana »