Povezane vesti

Ivaniševićeva žena kupila stan od 600.000 evra: Hrvati pišu o luksuznom dupleksu posle otkrića koliko Goran zarađuje od…

Ivaniševićeva žena kupila stan od 600.000 evra: Hrvati pišu o luksuznom dupleksu posle otkrića koliko Goran zarađuje od…

Nova 19.10.2023
Trener Novaka Đokovića Goran Ivanišević i njegova supruga častili su se nekretninom, o čemu sada pišu hrvatski mediji. Hrvatski 24sata piše da je reč o luksuznom dupleksu na zagrebačkom Srebrnjaku, te da je stan vredan čak 600 hiljada evra… »
Otkriveno koliko Đoković plaća ivaniševića! "Za taj novac bih i ja dao Novaku da viče na mene"

Otkriveno koliko Đoković plaća ivaniševića! "Za taj novac bih i ja dao Novaku da viče na mene"

Mondo 19.10.2023
Interesantno je da Goran Ivanišević i Novak Đoković imaju ugovor po kome je deo plate fiksni, a drugi zavisi od rezultata tenisera. Interesantno je da Goran Ivanišević i Novak Đoković imaju ugovor po kome je deo plate fiksni, a drugi zavisi od… »
Hrvati otkrili veliku tajnu: Evo koliko Novak Đoković plaća Gorana Ivaniševića

Hrvati otkrili veliku tajnu: Evo koliko Novak Đoković plaća Gorana Ivaniševića

Večernje novosti 19.10.2023
GORAN Ivanišević je prethodnih dana punio sportske rubrike hrvatskih medija. Ruku na srce, ne po nečemu lepom. FOTO: Profimedia Naime, čuveni hrvatski teniser i trener Novaka Đokovića dospeo je u centar pažnje nakon što je rešio da tuži svoju… »
Poznato je koliko novca zarađuje Ivanišević što trenira Novaka, dosad je sve bilo tajna

Poznato je koliko novca zarađuje Ivanišević što trenira Novaka, dosad je sve bilo tajna

Nova 19.10.2023
Goran Ivanišević se nalazi u centru pažnje hrvatskih medija koji pokušavaju da pronađu sve detalje iz njegovog života. Goran Ivanišević je dospeo u centar pražnje kada je odlučio da tuži bivšu suprugu Tatjanu Dragović zbog novca i stana koji… »

Vesti dana »