Povezane vesti

Zabrinjavajući „lajkovi” peticije za smanjenje nastavne nedelje

Zabrinjavajući „lajkovi” peticije za smanjenje nastavne nedelje

Politika 19.10.2023
Umesto imena autora onlajn predloga da škola traje četiri dana koja ima skoro 60.000 potpisa piše „Uspećemo”, a nije navedeno ni šta je cilj, niti adresa kome će biti upućen. Peticija kojom se predlaže da škola traje četiri dana nedeljno… »
"Škola mi daje suicidalne misli i biram s kog mosta da skočim": Alarmantni komentari đaka u peticiji da škola traje 4 dana!

"Škola mi daje suicidalne misli i biram s kog mosta da skočim": Alarmantni komentari đaka u peticiji da škola traje 4 dana!

Kurir 19.10.2023
I. Peticija kojom se predlaže da škola traje četiri dana nedeljno, otkako je pokrenuta onlajn, zavredela je do danas 50.921 potpis i pažnju znatno šireg kruga javnosti u kojem se neprekidno nižu komentari podstaknuti zahtevom da nastavna sedmica… »
"Škola mi daje suicidalne misli i biram s kog mosta da skočim" - skoro 1.000 lajkova! Širi se peticija da škola traje 4…

"Škola mi daje suicidalne misli i biram s kog mosta da skočim" - skoro 1.000 lajkova! Širi se peticija da škola traje 4…

Blic 19.10.2023
Peticija kojom se predlaže da škola traje četiri dana nedeljno, otkako je pokrenuta onlajn, zavredela je do danas 50.921 potpis i pažnju znatno šireg kruga javnosti u kojem se neprekidno nižu komnetari podstaknuti zahtevom da nastavna sedmica traje… »

Vesti dana »