Povezane vesti

Gradski stadion prazan na dve utakmice

Gradski stadion prazan na dve utakmice

Radio sto plus 19.10.2023
Pored toga, Novom Pazaru je izrečena i uslovna kazna igranja dodatnih pet utakmica bez prisustva publike na svom terenu ukoliko se slične stvari ponove u narednih godinu dana. Utakmica 11. kola Super lige Srbije Novi Pazar – Vojvodina prekinuta je u… »
Dobrašinović: Čukarički je dobra ekipa, ali i mi se pitamo

Dobrašinović: Čukarički je dobra ekipa, ali i mi se pitamo

Radio sto plus 19.10.2023
“Čukarički je dobra ekipa, ali i mi se pitamo. Iako bez navijača, igramo kući i imamo kvalitet. Momci su već prihvatili moju viziju, pa delujemo sve bolje. Generalno, očekujem zanimljivu utakmicu”, rekao je Dobrašinović. Novi Pazar je ranije… »
FSS: Novi Pazar dve utakmice bez publike

FSS: Novi Pazar dve utakmice bez publike

Sandžak haber 19.10.2023
Fudbalski klub Novi Pazar kažnjen je sa dve utakmice bez publike, uslovno na godinu dana sa još pet, odlučila je danas Disciplinska i etička komisija Fudbalskog saveza Srbije, javlja Tanjug. Pazarci su kažnjeni zbog ubacivanja pirotehničkih… »
Stigla kazna FSS: Novi Pazar igra dva meča bez publike

Stigla kazna FSS: Novi Pazar igra dva meča bez publike

IndeksOnline 19.10.2023
Novom Pazaru i Radničkom iz Kragujevca predstoje nove sankcije posle odluke Disciplinsko-etičke komisije Fudbalskog saveza Srbije. Oba kluba su bila predmet nedavnih odluka. Fudbalski klub Novi Pazar snosi posledice nedavnog ponašanja, u vidu… »
PAZARCI KAŽNJENI – Gradski stadion prazan na dvije utakmice

PAZARCI KAŽNJENI – Gradski stadion prazan na dvije utakmice

Sandžak press 19.10.2023
Disciplinska i etička komisija Fudbalskog saveza Srbije (FSS) kaznila je danas Fudbalski klub Novi Pazar sa dve utakmice bez publike na Gradskom stadionu zbog nereda na utakmici sa Vojvodinom, preneo je Sportski žurnal. Pored toga, Novom Pazaru je… »

Vesti dana »