Povezane vesti

Porodila se zvezda Granda Tamara Selimović! Ponosni otac objavio prvu fotografiju naslednice, dirljivo

Porodila se zvezda Granda Tamara Selimović! Ponosni otac objavio prvu fotografiju naslednice, dirljivo

Kurir 19.10.2023
Pevačica i bivša učesnica muzičkog takmičenja „Zvezde Granda“ Tamara Selimović porodila se danas u Beogradu i na svet donela ćerku. Emir je odmah na Instagramu podelio radosne vesti i objavio i prve fotografije naslednice. View this post on… »
Prvo oglašavanje ponosnog tate! Emir Habibović nikad srećniji, odmah se oglasio: Slavlje već počelo, čestitke stižu iz…

Prvo oglašavanje ponosnog tate! Emir Habibović nikad srećniji, odmah se oglasio: Slavlje već počelo, čestitke stižu iz…

Kurir 19.10.2023
Emir Habibović i Tamara Selimović su postali roditelji. Pevaciča se danas porodila i na svet donela zdravu devojčicu. Ponosni roditelji su ćerki dali ime Ariana. Devojčica je dobila najvišu ocenu od lekara, a porođaj je u privatnoj klinici… »
Oglasio se pevač nakon što je dobio ćerku sa 15 godina mlađom ženom: "Srce mi je puno", javno im obećao jedno

Oglasio se pevač nakon što je dobio ćerku sa 15 godina mlađom ženom: "Srce mi je puno", javno im obećao jedno

Blic 19.10.2023
Pevačica i bivša učesnica muzičkog takmičenja „Zvezde Granda“ Tamara Selimović porodila se danas u Beogradu i na svet donela ćerku. Njen suprug Emir Habibović se sada oglasio za domaće medije i tom prilikom otkrio da je i dalje pod utiskom. -… »
Porodila se 15 godina mlađa žena pevača: Na svet donela devojčicu, on se odmah oglasio i objavio prvu fotografiju…

Porodila se 15 godina mlađa žena pevača: Na svet donela devojčicu, on se odmah oglasio i objavio prvu fotografiju…

Blic 19.10.2023
Pevačica i bivša učesnica muzičkog takmičenja „Zvezde Granda“ Tamara Selimović porodila se danas u Beogradu i na svet donela ćerku. Emir je odmah na Instagramu podelio radosne vesti i objavio i prve fotografije naslednice. - Dobro mi došla… »

Vesti dana »