Povezane vesti
Vladislav Bajac otvara 66.: Sajam knjiga u Beogradu Dušan Kovačević: Živimo dok knjige postoje
Blic 19.10.2023
Međunarodni beogradski sajam knjiga koji počinje u subotu, 21. oktobra, otvoriće književnik i izdavač Vladislav Bajac, a u ime zemlje počasnog gosta učesnike sajma će pozdraviti francuski pisac Matijas Enar, saopšteno je danas na konferenciji za medije… »
Najavljen Sajam knjiga u Beogradu, akademik Dušan Kovačević: U svetu strašnih izveštaja, knjiga služi kao lek
Telegraf 19.10.2023
Sajam knjiga biće otvoren 21. oktobra u 18 časova, a trajaće do 29. oktobra. Međunarodni beogradski sajam knjiga otvoriće 21. oktobra (18:00) pisac i izdavač Vladislav Bajac, a na manifestaciji koja traje do 29. oktobra učestvovaće više od 400 direktnih… »
Vesti dana »

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 16 minutajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za 12. septembar: Jutro u Srbiji oblačno, a zatim sledi razvedravanje
Mondo pre 50 minutajoš 4 povezane

"Tražili su da im pokažem pisana slova ćirilice, jer ih ne znaju!" Srednjoškolci u Srbiji znaju engleski, a muku muče sa srpskim pravopisom, da čitaju ne vole, a ovo im je san
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Amerika oštro reagovala na presudu bolsonaru: "SAD će adekvatno odgovoriti na ovaj lov na veštice"
Kurir pre 5 satijoš 6 povezanih